Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gravedona

Oblíbené lázeňské město Gravedona leží na severozápadním břehu jezera Lago di Como. Severní břeh je nepřístupnější a méně obydlený než jižní část. Za městem je oblast vhodná na windsurfing a plachtění. Levnější ubytování najdete v pěkném malém městečku Domaso.

Gravedona má krásné baptisterium z XII. st. a četné vily. Mezi nimi dominuje palác vystavěný od kardinála Gallia dle návrhů Pellegrina Tibaldiho (Palazzo del Nero).

Gravedona je ponořena do půvabné středomořské vegetace, neboť Italské Alpy nedovolí přílivu studeného vzduchu ze severu. V létě si zde můžete užívat sluníčka, teplých dnů a túr po rozmanitém okolí. V zimě zas Gravedona představuje ideální místo pro lyžování.

Lago di Como láká návštěvníky nejen příjemným středomořským klimatem, ale také panoramatickou polohou. Lago di Como leží na západním okraji Bergramských Alp, do kterých z Gravedony můžete podnikat výlety.

Milovníkům rybaření Lago di Como poskytuje doslova ráj, neboť se v jezeře nachází mnoho ryb. Vyznavači horské a vysokohorské turistiky, windsurfingu a dobrých jídel si v oblasti jezera Lago di Como a v samotné Gravedoně však také přijdou na své. Z Gravedony můžete poznávat překrásná místa severní Itálie, jakými jsou například městečko Colico či překrásné údolí Chiavenna, jež se táhne až k břehům jezera Lago di Como.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA