Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mezzegra

Mezzegra je malá obec nacházející se u italského jezera Lago di Como, mezi městy Argegno a Menaggio. Lago di Como je považováno za nejkrásnější jezero v Itálii, neboť je posazeno do půvabné panoramatické krajiny. Ve starém jádru obce stojí za návštěvu kostel San Giuseppe a staré obytné domy. Pobyt v obci Mezzegra určitě zpříjemní návštěvníkům rozmanité výletní možnosti kolem jezera Lago di Como.

Pláž je zde kamenitá, ideální podmínky pro koupání poskytuje severně od Mezzegra středisko Menaggio. Z tohoto střediska také můžete využít lodní dopravu a navštívit půvabné italské město Bellagio, ležící na protějším břehu od Mezzegra.

Mezzegra je dobrým místem pro konání turistických výletů do zajímavého okolí či pro koupání a provozování vodních sportů na jezeře Lago di Como. Na jezeře Como si můžete vyzkoušet vodní lyžování, užívat si windsurfingu či jen rybařit a relaxovat.

Tipy na výlety
Příjezd přes Como (27 km) nebo přes Lugano (32 km). Lodní spojení Menaggio - Bellagio - Varenna. Golfové hřiště v Grandola (14 km). Dobré spojení k jezeru Lugano (18 km).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA