Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mezzegra

Mezzegra je malá obec nacházející se u italského jezera Lago di Como, mezi městy Argegno a Menaggio. Lago di Como je považováno za nejkrásnější jezero v Itálii, neboť je posazeno do půvabné panoramatické krajiny. Ve starém jádru obce stojí za návštěvu kostel San Giuseppe a staré obytné domy. Pobyt v obci Mezzegra určitě zpříjemní návštěvníkům rozmanité výletní možnosti kolem jezera Lago di Como.

Pláž je zde kamenitá, ideální podmínky pro koupání poskytuje severně od Mezzegra středisko Menaggio. Z tohoto střediska také můžete využít lodní dopravu a navštívit půvabné italské město Bellagio, ležící na protějším břehu od Mezzegra.

Mezzegra je dobrým místem pro konání turistických výletů do zajímavého okolí či pro koupání a provozování vodních sportů na jezeře Lago di Como. Na jezeře Como si můžete vyzkoušet vodní lyžování, užívat si windsurfingu či jen rybařit a relaxovat.

Tipy na výlety
Příjezd přes Como (27 km) nebo přes Lugano (32 km). Lodní spojení Menaggio - Bellagio - Varenna. Golfové hřiště v Grandola (14 km). Dobré spojení k jezeru Lugano (18 km).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA