Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vercana

Obec Vercana leží na západním břehu známého italského jezera Lago di Como. Obec Vercana se skládá z různých částí, které se rozprostírají podél Livo-Stromes na výběžku Pizzo Sasso Canale. Z Vercany si můžete vychutnávat nádherného panoramatického výhledu na Alpy až k Monte Legone a samozřejmě na nejkrásnější italské jezero Lago di Como. Vhodný je příjezd ze Švýcarska, také přes Maloja-Pass i Splugen-Pass.

Vercana zaujímá dominantní pozici na vršku, odkud spatříte úžasná panoramata v podání italských Alp. Veliký šarm dodávají obci Vercana zdravý vzduch a klidná atmosféra. Výletníci a milovníci přírody naleznou velký počet zajímavých a dobře značených cest. Nejhodnotnější je cesta, která začíná na Monti of Vercana (922 m) a dovede vás až na Alpe di Graglio do výše 1 420 m.

Okolí jezera Lago di Como, je proslulé svojí hustou sítí turistických stezek. Najdete zde lehké procházkové trasy, ale i náročnější horské túry. Čím dál větší oblibě se těší zdolávání zajištěných cest, tzv. via ferrata. Díky ocelovým žebříkům a jiným pomůckám můžete zdolat i vrcholy, na které byste si jinak netroufli.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA