Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vercana

Obec Vercana leží na západním břehu známého italského jezera Lago di Como. Obec Vercana se skládá z různých částí, které se rozprostírají podél Livo-Stromes na výběžku Pizzo Sasso Canale. Z Vercany si můžete vychutnávat nádherného panoramatického výhledu na Alpy až k Monte Legone a samozřejmě na nejkrásnější italské jezero Lago di Como. Vhodný je příjezd ze Švýcarska, také přes Maloja-Pass i Splugen-Pass.

Vercana zaujímá dominantní pozici na vršku, odkud spatříte úžasná panoramata v podání italských Alp. Veliký šarm dodávají obci Vercana zdravý vzduch a klidná atmosféra. Výletníci a milovníci přírody naleznou velký počet zajímavých a dobře značených cest. Nejhodnotnější je cesta, která začíná na Monti of Vercana (922 m) a dovede vás až na Alpe di Graglio do výše 1 420 m.

Okolí jezera Lago di Como, je proslulé svojí hustou sítí turistických stezek. Najdete zde lehké procházkové trasy, ale i náročnější horské túry. Čím dál větší oblibě se těší zdolávání zajištěných cest, tzv. via ferrata. Díky ocelovým žebříkům a jiným pomůckám můžete zdolat i vrcholy, na které byste si jinak netroufli.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA