Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porlezza

Porlezza je půvabná obec ležící na jižním břehu jezera Lago di Lugano. Porlezza je hlavním místem Valsolda (údolní oblast), sestávající z 9 malebných obcí, umístěná na svahu, v jižní části jezera Lago di Lugano. Hranice se Švýcarskem je vzdálena jen 9 km.

Porlezza nadchne jak svou historickou minulostí a četnými památkami, tak i okouzlující krajinou. V Porlezzu, na jezeře Lago di Lugano a v blízkém okolí máte možnost mnoha sportovních aktivit. Díky tomu vám toto severoitalské místo zaručí příjemnou letní dovolenou.

Porlezza se svými bohatými dějinami utváří četné kulturně-historické památky. Krajina nabízí návštěvníkům různé atraktivity, např. působivé místečko ze středověkého prostředí. Nadto vznikají vnitrozemskou polohou jezera možnosti pro plavbu čluny, surfování, plachtění a vodní lyžování. Četné horské turistické stezky a dráhy pro horská kola určitě nalákají aktivnější návštěvníky.

V oblasti severní Itálie se nachází nádherná jezerní oblast, která je turisticky velmi přívětivá. Bydlení na jednom místě na břehu Lago di Lugano nahrává na pohodlí náročnějším zákazníkům. Skutečně nádherná krajina v bezprostředním okolí jezer nabízí trasy všech kategorií – dlouhé, krátké, náročné i pohodové, pro silničáře i milovníky terénu. Krajina je doslova prošpikována velkými jezery a během jízdy podél vody bude na co koukat. O výhledech z okolních vrcholků ani nemluvě.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA