Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porlezza

Porlezza je půvabná obec ležící na jižním břehu jezera Lago di Lugano. Porlezza je hlavním místem Valsolda (údolní oblast), sestávající z 9 malebných obcí, umístěná na svahu, v jižní části jezera Lago di Lugano. Hranice se Švýcarskem je vzdálena jen 9 km.

Porlezza nadchne jak svou historickou minulostí a četnými památkami, tak i okouzlující krajinou. V Porlezzu, na jezeře Lago di Lugano a v blízkém okolí máte možnost mnoha sportovních aktivit. Díky tomu vám toto severoitalské místo zaručí příjemnou letní dovolenou.

Porlezza se svými bohatými dějinami utváří četné kulturně-historické památky. Krajina nabízí návštěvníkům různé atraktivity, např. působivé místečko ze středověkého prostředí. Nadto vznikají vnitrozemskou polohou jezera možnosti pro plavbu čluny, surfování, plachtění a vodní lyžování. Četné horské turistické stezky a dráhy pro horská kola určitě nalákají aktivnější návštěvníky.

V oblasti severní Itálie se nachází nádherná jezerní oblast, která je turisticky velmi přívětivá. Bydlení na jednom místě na břehu Lago di Lugano nahrává na pohodlí náročnějším zákazníkům. Skutečně nádherná krajina v bezprostředním okolí jezer nabízí trasy všech kategorií – dlouhé, krátké, náročné i pohodové, pro silničáře i milovníky terénu. Krajina je doslova prošpikována velkými jezery a během jízdy podél vody bude na co koukat. O výhledech z okolních vrcholků ani nemluvě.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA