Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Brezzo di Bedero

Malá vesnice Brezzo di Bedero se nachází asi 2 km nad jezerem Lago Maggiore a přibližně 5 km od městečka Luino, kde je nádraží a pravidelný týdenní trh. Okolní příroda nabízí možnosti provozování vodních sportů a pořádání výletů kolem jezera, kde jsou k dispozici pěší stezky.

Lago Maggiore je překrásné severoitalské jezero, které se pyšní pěknou panoramatickou polohou v podhůří Alp. Na jezeře Maggiore naleznete i proslulé Boromejské ostrovy. Jeden z nich má velmi příhodný název - Isola Bella, což v překladu představuje "krásný ostrov". Lago Maggiore je tím pravým místem pro ty, kteří mají rádi koupání, vodní sporty, konání výletů a krásnou přírodu.

Tip na výlet
Určitě si udělejte čas na prohlídku ostrůvků Isole Borromee - Boromejské ostrovy. Boromejské ostrovy jsou tři neskutečně zajímavé ostrůvky jezera Maggiore. Všechny tři – Bella, Pescatori a Madre – jsou v sezóně obvykle přeplněné turisty. V žádném případě se však nenechte odradit ani množstvím turistů, ani vysokými cenami a navštivte alespoň dva z nich, Isola Bella a Isola Madre, kde můžete obdivovat vily, zahrady a úchvatné vyhlídky na jezero.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA