Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Brezzo di Bedero

Malá vesnice Brezzo di Bedero se nachází asi 2 km nad jezerem Lago Maggiore a přibližně 5 km od městečka Luino, kde je nádraží a pravidelný týdenní trh. Okolní příroda nabízí možnosti provozování vodních sportů a pořádání výletů kolem jezera, kde jsou k dispozici pěší stezky.

Lago Maggiore je překrásné severoitalské jezero, které se pyšní pěknou panoramatickou polohou v podhůří Alp. Na jezeře Maggiore naleznete i proslulé Boromejské ostrovy. Jeden z nich má velmi příhodný název - Isola Bella, což v překladu představuje "krásný ostrov". Lago Maggiore je tím pravým místem pro ty, kteří mají rádi koupání, vodní sporty, konání výletů a krásnou přírodu.

Tip na výlet
Určitě si udělejte čas na prohlídku ostrůvků Isole Borromee - Boromejské ostrovy. Boromejské ostrovy jsou tři neskutečně zajímavé ostrůvky jezera Maggiore. Všechny tři – Bella, Pescatori a Madre – jsou v sezóně obvykle přeplněné turisty. V žádném případě se však nenechte odradit ani množstvím turistů, ani vysokými cenami a navštivte alespoň dva z nich, Isola Bella a Isola Madre, kde můžete obdivovat vily, zahrady a úchvatné vyhlídky na jezero.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA