Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Civitanova Marche

V italském regionu Marche se na pobřeží Jaderského moře rozkládá rekreační oblast s městečkem Civitanova Marche. Je situováno v provincii Macerata a trvale zde žije kolem 38 tisíc obyvatel. Hlavním turistickým lákadlem se staly dvě velké a prostorné pláže. Na severu najdeme pláž písčitou a na jihu zase kamenitou. Obě mají pozvolný vstup do moře, proto jsou ideální pro koupání malých dětí a rádi sem chodí i méně zdatní plavci. Rovněž máte možnost si zde vyzkoušet celou řadu vodních sportů. Za malý poplatek se dají na pláži vypůjčit i lehátka a slunečníky.

Turisticky přitažlivý je i zdejší přístav a palác Palazzo Sforza. Do letoviska Civitanova Marche přijíždí každým rokem čím dál více turistů a stává se tak populárním. Vystavěno zde proto bylo mnoho ubytovacích kapacit, na každém kroku narazíte na nějakou restauraci, pizzerii či kavárnu. Milovníci nakupování ocení obchůdky a krámky se suvenýry, navíc během letní sezóny se zde pravidelně konají trhy, kde máte možnost ochutnat místní gastronomii i vynikající vína.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA