Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pioraco

V kopcích regionu Marche se na severovýchodě Itálie rozkládá malá vesnička Pioraco. Stala se vyhledávaným cílem horolezců, jde o vyhlášenou lezeckou oblast s množstvím jištěných cest. Vesnička je situována asi 14 km od Camerina a 10 km od Langianello. Okolí Pioraca je plné zelených olivových hájů, vinic a lesů. Místo je tak ideální pro milovníky aktivnější dovolené a pro sportovně založené turisty. Čeká zde na vás klid, pohoda, relaxace a krásná příroda. V samotné vesničce se nachází jen několik obchůdků se základním zbožím a potravinami. Na dobré jídlo si můžete zajít do některé ze dvou místních restaurací.

Pokud máte rádi historii, vydejte se do nedalekého městečka Camerino, které je situované v nadmořské výšce 657 metrů. Je odtud nádherný panoramatický výhled na údolí řeky Potenza a Chienti. Tato malá obec uchovává četné historické památky, z nichž nejvýznamnější je farní kostel zasvěcený Venantu z Camerina. Dále je v okolí několik pevností a historických objektů. Za návštěvu stojí také jeskyně Fracassi a termální prameny Serrano a Tolentino.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA