Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pedaso

Malebná obec Pedaso se nachází v severoitalském kraji Marche, jen několik kilometrů od oblíbeného italského městečka San Benedetto del Tronto. Tato původně rybářská vesnička se během pár let proměnila na příjemné prázdninové středisko, které poskytuje svým návštěvníkům všechny potřebné služby a dostatečné zázemí. V centru Pedasa narazíte na několik barů, restaurací a pizzerií, lákajících k ochutnávce místních specialit. Obchůdky nabízí nepřeberné množství zboží a suvenýrů. V letovisku panuje nezapomenutelná atmosféra a vy si zde můžete užít klidnou a ničím nerušenou dovolenou u moře.

Břehy tohoto letoviska jsou omývány průzračně čistou vodou Jaderského moře, která láká i milovníky potápění a šnorchlování. Máte možnost vyzkoušet celou řadu vodních sportů a plážových her. Pravidelně se v obci každý rok konají nejrůznější slavnosti. Například na hlavní pláži, která lemuje celou vesnici, se konají slavnosti slávek. Pláž proto také nese název „pláž slávek“.

Jestliže se budete chtít vydat za poznáním do dalších zajímavých míst oblasti, stačí si pronajmout auto a navštívit například některá vnitrozemská městečka jako Castignano, Offida a Aquaviva. Hezkým výletem bude také návštěva blízkých přímořských letovisek San Benedetto de Tronto nebo Grottammare.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA