Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Campomarino Lido

Lázeňské letovisko na pobřeží jižního Jadranu se nachází v malém regionu Molise rozkládajícího se mezi Abruzzem a Puglií. Najdete zde čisté moře a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Campomarino Lido je lázeňské středisko vhodné pro rodinnou dovolenou. V letovisku jsou restaurace, bary, pizzerie, kavárny a diskotéky, mimo hlavní sezónu zde však panuje klid.

Tipy na výlet
V nedalekém rybářském přístavu Térmoli, odkud vyplouvají lodě na ostrovy Tremity, můžete navštívit starobylý hrad nebo cennou románskou katedrálu. Zde můžete vychutnat krásy azurově čistého moře a v některé z restaurací ochutnat místní kulinářské speciality.

Zajímavé je i původní historické město Vasto, v němž můžete obdivovat hrad Castello Calderesco, dóm nebo renesanční palác Palazzo d´Avalos.

Molise je kraj velmi bohatý na přírodní krásy, neboť nabízí hory i moře zároveň. Kraj Molise, který je ponořen do zelených kopců a zasněžených vrcholků hor, nabízí strávit dovolenou ve velmi zdravém prostředí s čistým ovzduším. V zimě Molise nezklame milovníky sněhu, v létě zas sluneční paprsky zlákají na návštěvu krásně zlatých pláží, které jsou omývány Jaderským mořem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA