Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Campomarino Lido

Lázeňské letovisko na pobřeží jižního Jadranu se nachází v malém regionu Molise rozkládajícího se mezi Abruzzem a Puglií. Najdete zde čisté moře a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Campomarino Lido je lázeňské středisko vhodné pro rodinnou dovolenou. V letovisku jsou restaurace, bary, pizzerie, kavárny a diskotéky, mimo hlavní sezónu zde však panuje klid.

Tipy na výlet
V nedalekém rybářském přístavu Térmoli, odkud vyplouvají lodě na ostrovy Tremity, můžete navštívit starobylý hrad nebo cennou románskou katedrálu. Zde můžete vychutnat krásy azurově čistého moře a v některé z restaurací ochutnat místní kulinářské speciality.

Zajímavé je i původní historické město Vasto, v němž můžete obdivovat hrad Castello Calderesco, dóm nebo renesanční palác Palazzo d´Avalos.

Molise je kraj velmi bohatý na přírodní krásy, neboť nabízí hory i moře zároveň. Kraj Molise, který je ponořen do zelených kopců a zasněžených vrcholků hor, nabízí strávit dovolenou ve velmi zdravém prostředí s čistým ovzduším. V zimě Molise nezklame milovníky sněhu, v létě zas sluneční paprsky zlákají na návštěvu krásně zlatých pláží, které jsou omývány Jaderským mořem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA