Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Maurizio d'Opaglio

San Maurizio d'Opaglio je pěkné místo hraničící s jezerem Lago d´Orto v severní Itálii. Tato malá italská obec, mírné klima a překrásné pobřeží jezera Lago d´Orto představuje ideální místo pro odpočinek, avšak milovníci vodních sportů a turistiky si zde také přijdou na své.

Jezero ledovcového původu Lago d´Orto v severní Itálii je menší a méně známé než slavnější Como, Maggiore a Garda, zato nabízí klid stranou davů turistů. Jen málo oblastí je tak romantických a plných přírodních krás, protože na mnoha místech prudký rozvoj turistiky tuto nádheru a klid narušil.

V okolí San Maurizia se nachází mnoho historických míst, které se mohou stát cílem vašich výletů. Nezapomeňte na projížďku lodí, na všech jezerech jezdí trajekty, které přepravují auta i pěší cestující. Je zde také bezpočet příležitostí pro různé aktivity pod širým nebem a vše se dá zařídit až na místě.

Pokud se vám jezerní scenérie zdá příliš klidná a uhlazená, vydejte se na sever ke krásným rozeklaným Alpám. Především navštivte nejkrásnější italský národní park Parco Nazionale dello Stelvio.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA