Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Maurizio d'Opaglio

San Maurizio d'Opaglio je pěkné místo hraničící s jezerem Lago d´Orto v severní Itálii. Tato malá italská obec, mírné klima a překrásné pobřeží jezera Lago d´Orto představuje ideální místo pro odpočinek, avšak milovníci vodních sportů a turistiky si zde také přijdou na své.

Jezero ledovcového původu Lago d´Orto v severní Itálii je menší a méně známé než slavnější Como, Maggiore a Garda, zato nabízí klid stranou davů turistů. Jen málo oblastí je tak romantických a plných přírodních krás, protože na mnoha místech prudký rozvoj turistiky tuto nádheru a klid narušil.

V okolí San Maurizia se nachází mnoho historických míst, které se mohou stát cílem vašich výletů. Nezapomeňte na projížďku lodí, na všech jezerech jezdí trajekty, které přepravují auta i pěší cestující. Je zde také bezpočet příležitostí pro různé aktivity pod širým nebem a vše se dá zařídit až na místě.

Pokud se vám jezerní scenérie zdá příliš klidná a uhlazená, vydejte se na sever ke krásným rozeklaným Alpám. Především navštivte nejkrásnější italský národní park Parco Nazionale dello Stelvio.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA