Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Baia Sardinia

Oblast Smaragdového pobřeží – Costa Smeralda patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově. Pobřeží se zálivem je situováno na severovýchodě ostrova a přitahuje návštěvníky nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou. Záliv je obklopen pahorky, které ho chrání před větrem a nepříznivými klimatickými podmínkami. Na jednom z pahorků se tyčí malebný kostelík Nostra Signora de su Monte.

Právě na Smaragdovém pobřeží se na vyvýšenině nachází turisticky vyhledávané letovisko Baia Sardinia. Leží v zálivu Golfo di Arzachena a je odtud krásný výhled na ostrov Caprera a Madalena. Baia Sardinia je poměrně živé prázdninové středisko plné barů, restaurací, kaváren, hospůdek a obchůdků s nejrůznějším zbožím. Pokud jste milovníky rušného nočního a společenského života, tak je Baia Sardinia určená právě pro vás.

Na své si zde přijdou i vyznavači golfu, pro které je zde připraveno populární golfové hřiště Pevero. Rodiny s dětmi a mládež si mohou užívat zase v místním akvaparku. Pokud zatoužíte po chvilce klidu, můžete jít objevovat místní malé zálivy obklopené žulovými skalisky, kde jistě najdete potřebné soukromí. Pláže jsou zde kamenité nebo písčité, mají pozvolný vstup do moře a za malý poplatek si na nich můžete vypůjčit lehátka i slunečníky. Koupání je umožněno v azurově modrém a průzračně čistém Tyrhénském moři.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA