Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cannigione

Na severovýchodním pobřeží druhého největšího italského ostrova Sardinie se rozkládá malé prázdninové středisko Cannigione. Tato oblíbená turistická lokalita byla kdysi jen malou rybářskou vesničkou, která se začala postupně proměňovat s příchodem turistů na ostrov. Dnes poskytuje kvalitní zázemí a služby pro strávení pohodové a bezproblémové dovolené. Je také jedním z nejživějších letovisek na Sardinii, které je vhodné pro milovníky nočního a společenského života. Nalezneme zde množství restaurací, barů, kaváren lákajících k posezení a ochutnávce místních specialit.

Cannigione leží v zálivu Arzachena obklopeném kopci, díky kterým je velmi dobře chráněno před silným větrem a nepříznivým klimatickým podmínkám. Pláže mají pozvolný vstup do čistého a teplého Středozemního moře, proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi a nepříliš zdatné plavce. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, přímo na pláži jsou také tři potápěčská centra. Pronajmout si můžete za poplatek lehátka i slunečníky. Pláže jsou od ubytovacích zařízení oddělena místní komunikací. Cannigione má vlastní turistický přístav.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA