Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cannigione

Na severovýchodním pobřeží druhého největšího italského ostrova Sardinie se rozkládá malé prázdninové středisko Cannigione. Tato oblíbená turistická lokalita byla kdysi jen malou rybářskou vesničkou, která se začala postupně proměňovat s příchodem turistů na ostrov. Dnes poskytuje kvalitní zázemí a služby pro strávení pohodové a bezproblémové dovolené. Je také jedním z nejživějších letovisek na Sardinii, které je vhodné pro milovníky nočního a společenského života. Nalezneme zde množství restaurací, barů, kaváren lákajících k posezení a ochutnávce místních specialit.

Cannigione leží v zálivu Arzachena obklopeném kopci, díky kterým je velmi dobře chráněno před silným větrem a nepříznivým klimatickým podmínkám. Pláže mají pozvolný vstup do čistého a teplého Středozemního moře, proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi a nepříliš zdatné plavce. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, přímo na pláži jsou také tři potápěčská centra. Pronajmout si můžete za poplatek lehátka i slunečníky. Pláže jsou od ubytovacích zařízení oddělena místní komunikací. Cannigione má vlastní turistický přístav.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA