Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golfo Aranci

Na severovýchodě italského ostrova Sardinie se na mysu Capo Figari rozkládá přístavní městečko Golfo Aranci, které se stalo oblíbeným a vyhledávaným cílem turistů. Mys Capo Figari se tyčí do výšky 340 metrů a stal se malou a jedinečnou přírodní rezervací. Kdysi na místě Golfo Aranci stál jen malý rybářský přístav, který se postupem času s rozvojem cestovního ruchu na ostrově proměnil na příjemné letovisko poskytující svým návštěvníkům kvalitní zázemí a služby.

V okolí se nachází množství krásných pláží s pozvolným svažováním do moře. Vhodné jsou tak nejen pro rodiny s malými dětmi, ale také pro méně zdatné plavce. Jedny z nejnavštěvovanějších pláží jsou Cala Sassari a Cala Sabina. Právě zde začíná jedno z nejkrásnějších pobřeží na ostrově – Costa Smeralda. Oblast Smaragdového pobřeží patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově. Pobřeží se zálivem přitahuje návštěvníky nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou. Záliv je obklopen pahorky, které ho chrání před větrem a nepříznivými klimatickými podmínkami.

V samotném centru městečka na své hosty čeká řada restaurací, kaváren a barů. Městem prochází hlavní ulice Via della Liberta, kde na každém kroku narazíte na nějaký obchůdek či krámek se suvenýry. K dispozici jsou také sportovní centra s možností půjčení vybavení k potápění, windsurfingu i pro vodní sporty. Turistům slouží také četné agentury, které organizují výlety do okolí, například na ostrůvky Figarolo. Z městečka je jedinečný výhled na Tyrhénské moře i nedaleké ostrovy Tavolara a Molara. Jestliže si pronajmete auto, můžete se vydat do nedaleké Olbie, letovisek Porto Rotondo, Porto Cervo či Portisco.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA