Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golfo di Marinella

Záliv Golfo di Marinella se nachází na jižním výběžku nejznámějšího pobřeží na ostrově Sardinie – Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží). Tato oblast patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově. Záliv je situován na severovýchodě ostrova a přitahuje návštěvníky nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou. Záliv je obklopen pahorky, které ho chrání před větrem a nepříznivými klimatickými podmínkami. Na jednom z pahorků se tyčí malebný kostelík Nostra Signora de su Monte.

Zdejší členité pobřeží obrůstá typická středomořská vegetace, zejména nízké křoviny macchií.  Turistickým centrem této oblasti se stalo přístavní městečko Golfo di Marinella, které nabízí koupání v průzračně čistém moři a relaxaci na plážích. Na pláži Marinella máte spoustu možností vyzkoušet nejrůznější vodní sporty, jako jsou skútry, windsurfing, šlapadla nebo dokonce paragliding.  Dostatek soukromí pak poskytují menší zátoky. Letovisko je vhodné pro mladé i starší lidi nebo pro rodiny s dětmi vyhledávající klid a pohodu daleko od všedních starostí. Nedaleko pláží byly vystavěny apartmánové komplexy a další ubytovací zařízení, která jsou obklopena rozkvetlými zahradami.

Pokud máte raději aktivnější způsob trávení dovolené, pronajměte si auto a vyrazte například do 8 km vzdáleného města Porto Rotondo nebo 15 km vzdáleného Olbie. V zálivu směrem k Proto Rotondo leží rozlehlý pozemek italského prezidenta Silvia Berlusconiho. Celá tato oblast je známá tím, že zde mají svá letní sídla nejbohatší a nejznámější lidé světa.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA