Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Caletta

Na východním pobřeží Sardinie se nachází malé prázdninové středisko La Caletta. Toto letovisko je součástí nedalekého vnitrozemského města Siniscola, kde žije asi 10 tisíc stálých obyvatel. Jejich zdrojem obživy je především zemědělství, chov dobytka a práce v cestovním ruchu. Oblast je obklopena hustými piniovými lesy a soukromými parky.

Samotná La Caletta je dnes vyhledávaným místem rekreace a to zejména pro své nádherné písečné pláže. V letovisku najdeme také vyhlášené mořské lázně. Svým návštěvníkům dnes letovisko poskytuje dostatečné a kvalitní zázemí pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené. Na plážích si můžete pronajmout lehátka, slunečníky nebo vyzkoušet snad všechny druhy vodních sportů. Pláže v La Calettě jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na celé Sardinii.

V centru městečka si můžete zajít do restaurace a ochutnat místní speciality. K posezení u sklenky dobrého vína lákají také četné bary či vinárny. Milovníci nakupování ocení množství obchůdků a krámků se suvenýry. O večerní zábavu se stará několik barů, klubů a diskoték. La Caletta má vlastní turistický přístav.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA