Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Posada

Na východním pobřeží druhého největšího italského ostrova Sardinie se rozkládá malá přímořská obec Posada. Za zdejšími širokými písečnými plážemi se zvedá vápencové pohoří Monte Albo, neboli Bílá hora. Celá tato oblast s holými skalnatými hřbety je považovaná za největší sardinskou divočinu. Nejvyšší vrchol Punta Catrina dosahuje nadmořské výšky 1127 metrů.

Pláže jsou zde tvořeny jemným bílým pískem a mají pozvolné svažování do moře, což ocení nejen rodiny s malými dětmi. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, za malý poplatek máte možnost si pronajmout lehátka a slunečníky. Všude kolem se rozprostírá krásná a nedotčená příroda tvořená typickou středomořskou vegetací.

Mezi hlavní památky Posady patří velká dominantní pevnost Faya, která je vidět již z dálky. Jestliže dáváte přednost aktivnější dovolené, vydejte se na pěší výlet do vnitrozemí, kde se nachází nádherné Posadské jezero s pozůstatky akvaduktu.  Za návštěvu jistě stojí i sousední letoviska Santa Lucia, Budoni či San Teodoro. Výletní lodí se můžete vypravit také na ostrovy Tavolara a Molara.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA