Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pula

Na jižním pobřeží italského ostrova Sardinie se rozkládá oblíbené turistické letovisko Pula, které se pyšní nejen svými krásnými plážemi, ale také malebnými lidovými domky, které jsou pro Sardinii typické. Pula má zajištěnou dostatečnou turistickou infrastrukturu a svým návštěvníkům poskytuje vše potřebné pro strávení příjemné a ničím nerušené dovolené. Pula je vhodná jak pro rodiny s dětmi a seniory, tak i pro sportovně založené jedince.

V Pule si na své přijdou milovníci kultury, sportu i relaxace u vody. Podél letoviska se táhne dlouhá písečná pláž, která končí až v sousední rekreační oblasti Santa Margherita vzdálené 7 km. Za poplatek máte možnost si zde zapůjčit slunečníky, lehátka nebo si vyzkoušet některý z vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech či šlapadlech. Pláž má pozvolný vstup do moře, takže se zde bez obav mohou koupat malé děti i nezkušení plavci. Břehy jsou omývány azurově modrým a průzračně čistým Středozemním mořem. Jednotlivá ubytovací zařízení byla vystavěna přímo u pláží a jsou obklopena piniovými háji.

Zajímavostí Puly je také nedaleký poloostrůvek Capo di Pula, jež se stal vyhledávanou lokalitou zejména pro mineralogy. Hojně se zde totiž vyskytuje zeolit, křemen a kalcit. Radost z pobytu v Pule budou mít i milovníci golfu, pro které je zde připraveno18ti jamkové golfové hřiště Is Molas. Toto hřiště si během několika let své existence získalo velký věhlas a pravidelně jsou zde pořádány mezinárodní golfové turnaje.

V blízkosti Puly můžete navštívit nádherné historické město Nora, které láká množstvím starobylých staveb. Mezi nejvýznamnější památky patří zřícenina chrámu, fórum, amfiteátr či mozaiková dlažba pocházející z Římského období. Pokud si pronajmete auto nebo motorku, můžete se vydat také do 30 km vzdáleného hlavního města Cagliari. Jednou z atraktivit v okolí Puly je také pláž Chia s písečnými dunami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA