Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tertenia

Letovisko Tertenia je situováno v překrásné krajině na východním pobřeží ostrova Sardinie. Pláže, které se zde rozkládají, jsou právem považovány za jedny nejhezčích na ostrově a připomínají daleké pláže Karibiku. A jelikož tato destinace není ještě turisty příliš objevena, můžete zde najít potřebný klid a pohodu.Tertenia je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od ruchu velkých měst, avšak v jejich dobrém dosahu.

Písečné pláže se táhnou v délce 12 km a jsou lemovány skalnatými úbočími. Jednou z nejvyhledávanějších pláží je Foximanna, která je 800 metrů dlouhá. Nejvíce však přitahuje potápěče a milovníky šnorchlování, kteří pod mořskou hladinou mohou obdivovat korálové útesy z růžové žuly. Všude kolem se rozprostírá nedotčená příroda v podobě bujné středomořské vegetace. Nedaleko se zvedá pohoří s vysokými náhorními planinami Quirra, které ještě přidávají Tertenii na kráse. Z Tertenie se dají podnikat také četné výlety za poznáním dalších zajímavých míst této části ostrova.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA