Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Villaputzu

Malé vnitrozemské městečko Villaputzu se rozkládá na jihovýchodě ostrova Sardinie. Toto vyhledávané prázdninové středisko leží asi 6 km od přímořského letoviska Porto Corallo, které je omýváno vodami Středozemního moře. Porto Corallo leží u ústí řeky Flumendosa a v jeho okolí se nachází nedotčená příroda, bohatá zeleň a pláže, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na ostrově.

Hlavní pláž má pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a také méně zdatní plavci. Kompletní plážový servis můžete zakoupit přímo na místě, jsou to například lehátka a slunečníky. Část pláže je volná a můžete si tak lehnout kdekoliv. Pokud se vydáte mimo hlavní pláž, narazíte na další malé a romantické skalnaté pláže, kde budete mít dostatek soukromí. Břehy omývá průzračně čisté a azurově modré Středozemní moře. Letovisko je ideální pro strávení příjemné, pohodové a ničím nerušené dovolené.

V centru letoviska na své hosty čeká několik restaurací a pizzerií lákajících k ochutnávce italských specialit. Za poplatek máte možnost využívat zdejší sportovní centrum, krytý bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště a hřiště na minigolf. Tato část Sardinie je typická svým klidem a pohodovou atmosférou. Zatím zde totiž neprorazil masový cestovní ruch a turisté sem pronikají pozvolně. Velkou výhodou polohy tohoto letoviska je také to, že se nachází asi jen 200 km od břehů Afriky a proto zde hlavní sezóna trvá od května až do října, což je o něco déle než na severu ostrova.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA