Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fulgatore

Na západě ostrova Sicílie se v provincii Trapani rozkládá malebná vesnička Fulgatore, která se proslavila zejména produkcí kvalitního italského vína. Vesnička je obklopena překrásnou přírodou a je možné odtud podnikat nejrůznější pěší výlety do okolí. V době antiky bylo Fulgatore nazýváno Drépanon.

V samotném Fulgatore pláž není, proto se za koupáním a relaxací na pláži musíte vydat cca 15 km daleko. Tato pláž má pozvolný vstup do moře, proto si ji oblíbily hlavně rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Koupání je umožněno v průzračně čistém a teplém moři. Máte možnost zde vyzkoušet celou řadu vodních sportů, jako například windsurfing, paragliding, jízdu na vodních lyžích či šlapadlech.

Několik kilometrů od Fulgatore se nachází významné a archeologicky cenné lokality, jako je například město Erice, které se pyšní bohatou historií. Pokud si půjčíte auto, můžete vyrazit za poznáním dalších zajímavých míst této oblasti. Za návštěvu jistě stojí i města Segesta, Mothya, Selinunt či hlavní město Palermo. Skvělým výletem může být i návštěva pobřežních obcí San Vito lo Capo, Scopello nebo chráněných oblastí Stagnone, Zingaro a Monte Cofano.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA