Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fulgatore

Na západě ostrova Sicílie se v provincii Trapani rozkládá malebná vesnička Fulgatore, která se proslavila zejména produkcí kvalitního italského vína. Vesnička je obklopena překrásnou přírodou a je možné odtud podnikat nejrůznější pěší výlety do okolí. V době antiky bylo Fulgatore nazýváno Drépanon.

V samotném Fulgatore pláž není, proto se za koupáním a relaxací na pláži musíte vydat cca 15 km daleko. Tato pláž má pozvolný vstup do moře, proto si ji oblíbily hlavně rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Koupání je umožněno v průzračně čistém a teplém moři. Máte možnost zde vyzkoušet celou řadu vodních sportů, jako například windsurfing, paragliding, jízdu na vodních lyžích či šlapadlech.

Několik kilometrů od Fulgatore se nachází významné a archeologicky cenné lokality, jako je například město Erice, které se pyšní bohatou historií. Pokud si půjčíte auto, můžete vyrazit za poznáním dalších zajímavých míst této oblasti. Za návštěvu jistě stojí i města Segesta, Mothya, Selinunt či hlavní město Palermo. Skvělým výletem může být i návštěva pobřežních obcí San Vito lo Capo, Scopello nebo chráněných oblastí Stagnone, Zingaro a Monte Cofano.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA