Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Modica

Na jižním pobřeží Sicílie se rozkládá rekreační oblast Marina di Modica náležící k historicky cennému městu Modica. Přibližně 30 km odtud se rozkládá město Ragusa a asi 10 km pak vesničky Scicli a Pozzallo. Marina di Modica je známá také jako lázeňské místo se spoustou obchodů a krámků se suvenýry. Ty jsou však otevřeny pouze během hlavní sezóny, v zimním období, kdy zde není mnoho turistů zůstávají zavřeny. Bylo zde také vystavěno dostatečné množství ubytovacích zařízení a o zábavu se stará několik klubů, barů a dalších zábavních podniků. Během letní sezóny si tak v Marina do Modice užijete všeho dostatek.

Marina di Modica je letovisko vhodné pro všechny, kdo mají rádi klid, odpočinek a relaxaci na písečných plážích daleko od hluku velkoměsta. Panují zde příjemné teploty a koupání je umožněno v průzračně čistých vodách Středozemního moře. Zátoku Marina di Modica vyhledávají surfaři, pro které představuje ráj s vynikajícími větrnými podmínkami. Milovníci windsurfingu se po během celého roku sjíždějí právě k tomuto malému přístavu v Marině di Modica.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA