Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sant'Alessio Siculo

Rekreační oblast Sant ´Alessio Siculo se rozkládá na severovýchodním pobřeží Sicílie, 35 km od Messiny a přibližně 12 km od historického města Taormina. Podél městečka se táhne dlouhá pobřežní promenáda lemovaná restauracemi, bary a kavárnami lákajícími k posezení u skleničky dobrého vína či jídla. Z promenády se naskýtá krásný výhled na nedalekou italskou pevninu, konkrétně na Kalábrii.

Původně bylo Sant ´Alessio Siculo jen malou rybářskou vesničkou, která se postupem času s rozvojem turistického ruchu na ostrově proměnila v příjemné prázdninové středisko poskytující vše potřebné ke strávení klidné a ničím nerušené dovolené. V centru letoviska najdete množství nejrůznějších obchůdků se suvenýry.

Zdejší pláže jsou tvořeny jemným pískem, místy oblázky i útesy. Rodiny s dětmi by si měly vybrat pláže písečné, které mají pozvolný vstup do moře. Za malý poplatek máte možnost si zapůjčit lehátka a slunečníky. Koupání je umožněno v teplých vodách azurově modrého Jónského moře. Pobřežní útesy lákají milovníky rekreačního potápění a šnorchlování.

Sant ´Alessio Siculo je ideálním místem pro podnikání poznávacích výletů do okolí. Za návštěvu stojí lázeňské město Taormina, se kterým je zajištěno pravidelné autobusové spojení.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA