Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terrasini

Malebné městečko Terrasini se rozkládá na jihozápadním pobřeží Sicílie v zálivu Castellammare. Panuje zde typická sicilská atmosféra a místní obyvatelé jsou velice milí, pohostinní a přívětiví. Nejčastěji je uvidíte posedávat na zápraží svých domků nebo v barech. Podél městečka se táhne krásná přímořská promenáda lemovaná obchůdky, restauracemi a bary, které nabízejí posezení s výhledem na záliv Castellammare.

Hlavním lákadlem Terrasini je hezká písečná pláž Magaggiari, která se povolně svažuje do moře, proto ji vyhledávají rodiny s malými dětmi i méně zkušení plavci. Kromě písečné pláže narazíte i na pláže skalnaté. Můžete zde vyzkoušet některý z celé řady vodních sportů, věnovat se plážovým hrám nebo jen tak relaxovat a vychutnávat si pohodu a klid tohoto letoviska. Původně zde stála jen malá rybářská selská vesnička, která se však postupem času s rozvojem cestovního ruchu na Sicílii proměnila v příjemné prázdninové středisko. Skupinky domů jsou zde propojeny na mírném svahu až dolů k moři. Okolí Terrasini nabízí skvělé výletní možnosti podél celého pobřeží. Pokud si pronajmete auto nebo motorku můžete se vydat do 24 km vzdáleného Palerma.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA