Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terrasini

Malebné městečko Terrasini se rozkládá na jihozápadním pobřeží Sicílie v zálivu Castellammare. Panuje zde typická sicilská atmosféra a místní obyvatelé jsou velice milí, pohostinní a přívětiví. Nejčastěji je uvidíte posedávat na zápraží svých domků nebo v barech. Podél městečka se táhne krásná přímořská promenáda lemovaná obchůdky, restauracemi a bary, které nabízejí posezení s výhledem na záliv Castellammare.

Hlavním lákadlem Terrasini je hezká písečná pláž Magaggiari, která se povolně svažuje do moře, proto ji vyhledávají rodiny s malými dětmi i méně zkušení plavci. Kromě písečné pláže narazíte i na pláže skalnaté. Můžete zde vyzkoušet některý z celé řady vodních sportů, věnovat se plážovým hrám nebo jen tak relaxovat a vychutnávat si pohodu a klid tohoto letoviska. Původně zde stála jen malá rybářská selská vesnička, která se však postupem času s rozvojem cestovního ruchu na Sicílii proměnila v příjemné prázdninové středisko. Skupinky domů jsou zde propojeny na mírném svahu až dolů k moři. Okolí Terrasini nabízí skvělé výletní možnosti podél celého pobřeží. Pokud si pronajmete auto nebo motorku můžete se vydat do 24 km vzdáleného Palerma.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA