Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terrasini

Malebné městečko Terrasini se rozkládá na jihozápadním pobřeží Sicílie v zálivu Castellammare. Panuje zde typická sicilská atmosféra a místní obyvatelé jsou velice milí, pohostinní a přívětiví. Nejčastěji je uvidíte posedávat na zápraží svých domků nebo v barech. Podél městečka se táhne krásná přímořská promenáda lemovaná obchůdky, restauracemi a bary, které nabízejí posezení s výhledem na záliv Castellammare.

Hlavním lákadlem Terrasini je hezká písečná pláž Magaggiari, která se povolně svažuje do moře, proto ji vyhledávají rodiny s malými dětmi i méně zkušení plavci. Kromě písečné pláže narazíte i na pláže skalnaté. Můžete zde vyzkoušet některý z celé řady vodních sportů, věnovat se plážovým hrám nebo jen tak relaxovat a vychutnávat si pohodu a klid tohoto letoviska. Původně zde stála jen malá rybářská selská vesnička, která se však postupem času s rozvojem cestovního ruchu na Sicílii proměnila v příjemné prázdninové středisko. Skupinky domů jsou zde propojeny na mírném svahu až dolů k moři. Okolí Terrasini nabízí skvělé výletní možnosti podél celého pobřeží. Pokud si pronajmete auto nebo motorku můžete se vydat do 24 km vzdáleného Palerma.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA