Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Innamorata

Na jihovýchodním pobřeží ostrova Elba se nachází příjemné turistické středisko Innamorata, které se může pyšnit překrásnou přírodou. V okolí se totiž rozkládají jedny z nejznámějších a nejkrásnějších pláží na ostrově, které se pozvolně svažují do průzračně čistého Tyrhénského moře. Jsou zde tak vhodné podmínky pro koupání malých dětí i nezkušených plavců. Pláže jsou tvořeny jak hrubším, tak i jemnějším pískem, najdete zde i oblázkové pláže, které se střídají s kamenitými.

Tato turisticky oblíbená lokalita má ideální podmínky pro vyznavače plážových či vodních sportů. Na své si zde přijdou zejména milovníci potápění. Innamorata je stejně jako celá Elba rájem pro potápěče. Proto zde téměř všude narazíte na potápěčské základny, kde si můžete doplnit kyslíkové lahve nebo půjčit potápěčské vybavení. Pokud vás potápění láká, ale ještě s ním nemáte žádné zkušenosti, můžete se přihlásit do některého z kurzů, které probíhají ve zdejších potápěčských školách. Kromě potápění se můžete věnovat ještě mnoha dalším sportům, například windsurfingu, paraglidingu, jízdě na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech.

Innamorata je také skvělým výchozím místem pro výlety do okolí. Pokud se vydáte do centra městečka Capoliveri, můžete navštívit krásný kostel z 12. století. Okolní kopce zase lákají k pěším túrám. V samotném centru města se klikatí úzké dlážděné uličky plné kavárniček, restaurací a pizzerií lákajících k ochutnávce místních specialit. Na každém kroku narazíte na nejrůznější obchůdky a krámky se suvenýry a tradičními řemeslnými výrobky. Letovisko poskytuje turistům kvalitní a dostatečné zázemí pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA