Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Innamorata

Na jihovýchodním pobřeží ostrova Elba se nachází příjemné turistické středisko Innamorata, které se může pyšnit překrásnou přírodou. V okolí se totiž rozkládají jedny z nejznámějších a nejkrásnějších pláží na ostrově, které se pozvolně svažují do průzračně čistého Tyrhénského moře. Jsou zde tak vhodné podmínky pro koupání malých dětí i nezkušených plavců. Pláže jsou tvořeny jak hrubším, tak i jemnějším pískem, najdete zde i oblázkové pláže, které se střídají s kamenitými.

Tato turisticky oblíbená lokalita má ideální podmínky pro vyznavače plážových či vodních sportů. Na své si zde přijdou zejména milovníci potápění. Innamorata je stejně jako celá Elba rájem pro potápěče. Proto zde téměř všude narazíte na potápěčské základny, kde si můžete doplnit kyslíkové lahve nebo půjčit potápěčské vybavení. Pokud vás potápění láká, ale ještě s ním nemáte žádné zkušenosti, můžete se přihlásit do některého z kurzů, které probíhají ve zdejších potápěčských školách. Kromě potápění se můžete věnovat ještě mnoha dalším sportům, například windsurfingu, paraglidingu, jízdě na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech.

Innamorata je také skvělým výchozím místem pro výlety do okolí. Pokud se vydáte do centra městečka Capoliveri, můžete navštívit krásný kostel z 12. století. Okolní kopce zase lákají k pěším túrám. V samotném centru města se klikatí úzké dlážděné uličky plné kavárniček, restaurací a pizzerií lákajících k ochutnávce místních specialit. Na každém kroku narazíte na nejrůznější obchůdky a krámky se suvenýry a tradičními řemeslnými výrobky. Letovisko poskytuje turistům kvalitní a dostatečné zázemí pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA