Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Campo

Na jižním pobřeží ostrova Elba se rozkládá krásné městečko Marina di Campo, pyšnící se asi kilometr dlouhou písečnou pláží. Díky překrásnému okolí, zeleným kopcům a jedinečnému historickému centru je Marina považována za nejhezčí městečko na ostrově. To se však odráží také na cenách, Marina di Campo se stala nejdražší lokalitou ostrova, která je kromě zahraničních turistů vyhledávaná také známými osobnostmi.

V centru města se klikatí úzké dlážděné uličky plné kavárniček, restaurací a pizzerií lákajících k ochutnávce místních specialit. Na každém kroku narazíte také na nejrůznější obchůdky a krámky se suvenýry a tradičními řemeslnými výrobky. Marina di Campo poskytuje turistům kvalitní a dostatečné zázemí pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené. Ve večerních hodinách zde ožívá rušný společenský a noční život. Na promenádě můžete navštívit spoustu barů lákajících k posezení u skleničky, ale také diskotéky a kluby, kde se můžete oddávat tanci až do rána. Letovisko je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí trávit dovolenou v trochu živějším místě s možností koupání na krásných plážích.

Zdejší pláž má pozvolné svažování do moře, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Tyrhénského moře. Vyzkoušet zde můžete celou řadu vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech. Nedaleko hlavní pláže se rozkládá mnoho dalších zajímavých pláží, které vám poskytnou dostatek soukromí. Jsou tvořeny jak hrubším, tak i jemnějším pískem, najdete zde i oblázkové pláže, které se střídají s kamenitými. Nejen Marina di Campo, ale vlastně celá Elba se stala rájem pro potápěče. Proto zde téměř všude narazíte na potápěčské základny, kde si můžete doplnit kyslíkové lahve nebo půjčit potápěčské vybavení. Pokud vás potápění láká, ale ještě s ním nemáte žádné zkušenosti, můžete se přihlásit do některého z kurzů, které probíhají ve zdejších potápěčských školách.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA