Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Nisporto

Na severní straně ostrova Elba se ve výšce 400 metrů nad mořem tyčí horské městečko Nisporto. Pod svahy horského hřebene se rozkládají zelené zálivy s krásnými plážemi. Tento hřeben rozděluje ostrov na západní a východní část a je z něj nádherný výhled na členité ostrovní pobřeží. Tato lokalita zatím není mezi turisty příliš známá, proto bezpečně uspokojí všechny, kdo touží po klidné dovolené uprostřed jedinečné přírodní scenérie. Středověké centrum města jistě potěší milovníky historie, velmi zajímavé je rovněž malé mineralogické muzeum.

Pláže jsou zde převážně menší a oblázkové, nabízí však možnost relaxace u průzračného moře. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak starší generace. Navíc jsou zde také ideální podmínky pro potápění, stejně jako i v jiných letoviscích ostrova. Proto zde téměř všude narazíte na potápěčské základny, kde si můžete doplnit kyslíkové lahve nebo půjčit potápěčské vybavení. Pokud vás potápění láká, ale ještě s ním nemáte žádné zkušenosti, můžete se přihlásit do některého z kurzů, které probíhají ve zdejších potápěčských školách.

Vyzkoušet můžete i celou řadu dalších vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA