Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rio Marina

Rio Marina je malé turistické letovisko a významný obchodní přístav nacházející se na východním pobřeží ostrova Elba. Trvale zde žije kolem 2 a půl tisíce obyvatel a je obklopeno bujnou subtropickou vegetací.  Nedaleko odtud se v dlouhém zálivu rozkládá také rybářské městečko Porto Azurro, které bylo v 17. století opevněno Španěly.

Samotné městečko Rio Marina je moderně zařízení a poskytuje kompletní zázemí pro strávení ničím nerušené dovolené. V tomto oblíbeném prázdninovém středisku se nacházejí povrchové doly pro těžbu železné rudy. Pro aktivnější návštěvníky jsou zde 3 tenisové kurty i hřiště pro minigolf. V centru města se klikatí úzké dlážděné uličky plné kavárniček, restaurací a pizzerií lákajících k ochutnávce místních specialit. Na každém kroku narazíte také na nejrůznější obchůdky a krámky se suvenýry a tradičními řemeslnými výrobky. Městu dominuje strážní věž, navštívit můžete také vynikající muzeum minerálů, nebo se zúčastnit organizované exkurze k nalezištím rudy.

Zátoka umožňuje příjemné koupání a relaxaci na pláži tvořené jak kameny, tak i štěrkem a pískem. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto si ji oblíbily především rodiny s malými dětmi a také nepříliš zkušení plavci. Mořská voda je teplá a křišťálově průzračná, proto ji vyhledávají také milovníci potápění a šnorchlování. V Rio Marině zaručeně strávíte příjemnou a klidnou dovolenou, stranou od rušných turistických center.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA