Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rio Marina

Rio Marina je malé turistické letovisko a významný obchodní přístav nacházející se na východním pobřeží ostrova Elba. Trvale zde žije kolem 2 a půl tisíce obyvatel a je obklopeno bujnou subtropickou vegetací.  Nedaleko odtud se v dlouhém zálivu rozkládá také rybářské městečko Porto Azurro, které bylo v 17. století opevněno Španěly.

Samotné městečko Rio Marina je moderně zařízení a poskytuje kompletní zázemí pro strávení ničím nerušené dovolené. V tomto oblíbeném prázdninovém středisku se nacházejí povrchové doly pro těžbu železné rudy. Pro aktivnější návštěvníky jsou zde 3 tenisové kurty i hřiště pro minigolf. V centru města se klikatí úzké dlážděné uličky plné kavárniček, restaurací a pizzerií lákajících k ochutnávce místních specialit. Na každém kroku narazíte také na nejrůznější obchůdky a krámky se suvenýry a tradičními řemeslnými výrobky. Městu dominuje strážní věž, navštívit můžete také vynikající muzeum minerálů, nebo se zúčastnit organizované exkurze k nalezištím rudy.

Zátoka umožňuje příjemné koupání a relaxaci na pláži tvořené jak kameny, tak i štěrkem a pískem. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto si ji oblíbily především rodiny s malými dětmi a také nepříliš zkušení plavci. Mořská voda je teplá a křišťálově průzračná, proto ji vyhledávají také milovníci potápění a šnorchlování. V Rio Marině zaručeně strávíte příjemnou a klidnou dovolenou, stranou od rušných turistických center.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA