Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cassone di Malcesine

Cassone di Malcesine - informace o obci

Cassone di Malcesine nabízí panoramatické výhledy na překrásné jezero Lago di Garda, jež se pyšní průzračnou a teplou vodou a také na okolní masívy téměř dvoutisícových hor. Je to malá půvabná obec na východním břehu největšího italského jezera Lago di Garda.

Jezero Lago di Garda je na severu vklíněné mezi skalní masivy a díky větru "vento", který nad jezerem vane každé ráno, vytváří ideální podmínky pro windsurfing. Odpolední teplý jižní vítr "Ora" přináší do Lago di Garda středomořské klima a tím pádem i dobré podmínky pro růst typické středomořské vegetace.

Vody jezera Lago di Garda omývají oblázkovou pláž s prudším vstupem do vody a okolí tohoto jezera poskytuje překrásná panoramata obklopujících a majestátně vyhlížejících hor. Toto rozmanité prostředí, ve kterém se obec nachází, nabízí kromě koupání i možnosti různých turistických výletů jak do přírody, tak do přilehlých městeček Brenzone a Malcesine s kouzelným historickým jádrem.

V městečku Malcesine, které nezapře svůj středověký původ, se nachází scaligerovský hrad ze 13. století a jeho jedinečnou atmosféru dotvářejí původní staré domy. Visutou lanovou dráhou je možno se z Assenza nechat dopravit do městečka na Monte Baldo (1720 m n. m.), odkud je nezapomenutelný výhled na jezero a možnost podnikat túry.

Zhruba 20 km od Cassone di Malcesine je vzdálené půvabné městečko Riva del Garda s mnoha památkami. Městečko Riva del Garda lemuje promenáda podél jezera Lago di Garda, tvořena písečnými plážemi a palmami. V Cassone di Malcesine je dobrá možnost koupání a provozování různých vodních sportů, především windsurfingu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA