Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castelleto di Brenzone

Castelletto di Brenzone - informace o středisku

Castelletto di Brenzone leží zhruba uprostřed východního pobřeží italského jezera Lago di Garda. Castelletto di Brenzone je typické pobřežní městečko s příjemnou prázdninovou atmosférou. Dělí se na několik částí ležících jak přímo u jezera, tak na úbočí hory Monte Baldo.

Díky mnoha větrům, vlnám, proudům a plážím toto jezero dává iluzi malého moře. Působením teplého větru Ora je ideálním místem pro provozování windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření (za ráj windsurfingu je považován trojúhelník Torbole – Malcesine – Limone).

Vhodné je ale i pro cyklistiku (nová cyklostezka kolem jezera), in-line bruslení, jízdu na koni, tenis a golf, horskou turistiku (je zde hustá síť značených turistických cest) a procházky, horolezectví (zajištěné cesty tzv. ferraty). Pobřežní silnice zvané Gardesana obkružují jezero každá po jiném břehu (Gardesana Occidentale - západní břeh, a Gardesana Orientale - východní břeh).

Nedaleko od Castelletto di Brenzone leží na břehu dva maličké ostrůvky, které dodávají tomuto místu romantickou atmosféru. Castelletto di Brenzone je dobrým výchozím bodem jak pro podnikání výletů na sever od Lago di Garda, kde je jezero sevřeno majestátnými vrcholky italských Alp, tak do jižní části, kde se jezero Lago di Garda značně rozšiřuje. Na krásné procházky můžete v Castelletto di Brenzone vyrazit i do kopců mezi olivovníky nebo do okolních hor.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA