Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castelleto di Brenzone

Castelletto di Brenzone - informace o středisku

Castelletto di Brenzone leží zhruba uprostřed východního pobřeží italského jezera Lago di Garda. Castelletto di Brenzone je typické pobřežní městečko s příjemnou prázdninovou atmosférou. Dělí se na několik částí ležících jak přímo u jezera, tak na úbočí hory Monte Baldo.

Díky mnoha větrům, vlnám, proudům a plážím toto jezero dává iluzi malého moře. Působením teplého větru Ora je ideálním místem pro provozování windsurfingu, plachtění, veslování nebo sportovního rybaření (za ráj windsurfingu je považován trojúhelník Torbole – Malcesine – Limone).

Vhodné je ale i pro cyklistiku (nová cyklostezka kolem jezera), in-line bruslení, jízdu na koni, tenis a golf, horskou turistiku (je zde hustá síť značených turistických cest) a procházky, horolezectví (zajištěné cesty tzv. ferraty). Pobřežní silnice zvané Gardesana obkružují jezero každá po jiném břehu (Gardesana Occidentale - západní břeh, a Gardesana Orientale - východní břeh).

Nedaleko od Castelletto di Brenzone leží na břehu dva maličké ostrůvky, které dodávají tomuto místu romantickou atmosféru. Castelletto di Brenzone je dobrým výchozím bodem jak pro podnikání výletů na sever od Lago di Garda, kde je jezero sevřeno majestátnými vrcholky italských Alp, tak do jižní části, kde se jezero Lago di Garda značně rozšiřuje. Na krásné procházky můžete v Castelletto di Brenzone vyrazit i do kopců mezi olivovníky nebo do okolních hor.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA