Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Castelnuovo del Garda

Castelnuovo del Garda - informace o městě

V severní Itálii se na hranici Benátska a Lombardie rozkládá krásné městečko Castelnuovo del Garda. Leží mezi kopci Meroniche, asi 5 kilometrů od jižního břehu jezera Lago di Garda. Oblast okolo městečka Castelnuovo del Garda je známá produkcí kvalitních jemných vín, jako je například Bardolino, Custozzy, Lugana nebo Tocai.

Castelnuovo del Garda situované mezi Peschierou a Lazise se pyšní bohatou historií, ze které se podařilo dochovat množství zajímavých památek. K těm nejvýznamnějším patří zříceniny hradu Villa Sella, z něhož lze dnes rozeznat pouze zubaté cimbuří věže. Ve zdejším farním kostele se nachází oltář od Felice Brusasorciho. Každým rokem se ve městě koná hroznový festival plný nejrůznějších hudebních a tanečních vystoupení, spojený navíc ještě s ochutnávkou a prodejem vín. Pravidelně se v Castelnuovo del Garda koná také karnevalový průvod. 

Městečko nabízí veškerý komfort a nespočet kulturního i sportovního vyžití. Nedaleko za městem můžete navštívit Gardaland, což je největší zábavní park Itálie, jež vznikl v roce 1975. Nabízí zhruba 70 atrakcí různého charakteru určených pro děti i dospělé. K hlavním adrenalinovým lákadlům patří závěsná horská dráha Blue Tornado s pěti loopingy a vozíčková horská dráha Magic Mountain s loopingy čtyřmi. Dále si můžete vyzkoušet volný pád z výšky 40 metrů nebo si projet na lodi či raftu vodní dráhu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA