Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Costermano

Costermano - informace o městě

V severoitalském regionu Benátsko se v blízkosti jezera Lago di Garda ve výšce 237 metrů nad mořem rozkládá městečko Costermano. Leží pouhé 3 kilometry od města Garda situovaného na východním břehu jezera. Po městě Garda bylo přilehlé jezero také celé pojmenováno. 

Costermano se může pochlubit krásným historickým centrem protkaným úzkými uličkami, které jsou lemovány obchůdky, restauracemi a kavárnami. Ubytování poskytují místní spíše rodinné hotely a apartmány. Východní pobřeží Lago di Garda je známé jako Riviera degli Ulivi. Pyšní se nedotčenou krajinou, zátokami s plážemi, středomořskou vegetací a olivovými háji. K jezeru je možné se z Costermano dostat pěšky nebo autem. 

Najdete zde široké možnosti sportovního vyžití, oblíbené jsou zejména vodní sporty, jako je windsurfing, jachting, jízda na vodních lyžích nebo skútrech. Kdo má zájem, může se vydat na výlet parníkem po jezeře.  Na své si zde přijdou také vyznavači suchozemských aktivit, nabízí se cyklistika, turistika, projížďky na koních, golf nebo nordic-walking. Pokud se na to cítíte, můžete se pokusit zdolat dominantní horu Baldo, která se tyčí do výšky 2218 metrů nad mořem. Za návštěvu stojí zábavní park Gardaland či historická Verona.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA