Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Padenghe Sul Garda

Padenghe Sul Garda - informace o městě

Padenghe Sul Garda leží pouhých 500 m od největšího italského jezera Lago di Garda ve výšce 125 m n. m. Padenghe leží na kopcích mezi Desenzanem a Salò a má moderní a dobře vybavený přístav, kongresové centrum a krásné pláže. Dalším lákadlem jsou objevné cesty po fascinující okolní krajině, mezi vinicemi, olivovými háji a moderními zahradami.

Padenghe je ponořeno do překrásné středomořské vegetace, které se v oblasti Lago di Garda díky teplému jižnímu větru "Ora" velice dobře daří. Panenghe Sul Garda představuje výborné místo nejen pro milovníky rybaření, ale také pro milovníky vodních sportů - především windsurfingu. Díky přilehlým horám Italských Alp Padenghe skýtá mnoho příležitostí k pěším výletům. Padenghe Sul Garda je navíc místem, kde se rozrostla jedna z nejznámějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii.

Na jihu jezera Lago di Garda v městečku Padenghe sul Garda se nachází turistický komplex. Je umístěn v příjemném prostředí se spoustou zeleně. Nachází se přímo u jezera, vybavený barem, restaurací, pizzerií, parkovištěm a bazénem. Doporučujeme těm, kteří vyhledávají turistiku, rybaření a vodní sporty. Jsou zde vhodné podmínky pro cykloturistiku. Nabízí se možnost návštěvy nedaleké pevnosti Sirmione vzdálené přibližně 15 km a zábavního parku Gardaland a krásný acquapark Cavour najdete ve městě Valeggio.

Voda jezera je průzračně čistá a velmi teplá, pláže jsou štěrkovo-oblázkové. Jsou zde vynikající podmínky pro windsurfing, paragliding nebo free climbing. Jedním z nejkrásnějších míst na pobřeží jezera Lago di Garda je městečko Malcesina a jeho středověký hrad Scaligero, nebo nejvyšší vrchol Monte Baldo.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA