Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tenno

Tenno - informace o obci

Tenno je malá vesnice ležící 10 km severně od historického města Riva del Garda, které se rozprostírá na severním konci největšího italského jezera Lago di Garda. Poklidná vesnice Tenno se tyčí do výše 428 m n. m. a je zasazena do překrásné krajiny.

Vesnička Tenno je ideálním místem pro zotavenou, místem kde můžete relaxovat a nabírat síly nebo se vydávat na překrásné výlety do širokého okolí. Jedním takovým výletem, kde načerpáte nezapomenutelné zážitky, je cesta k jezeru Tenno.

Toto italské jezero je jedním z nejkrásnějších a pyšní se azurově modrou vodou. Nenápadnou cestičkou od jezera Tenno se dostanete až k zachovalé středověké vesnici Borgo Medievale di Canale, která slouží i jako inspirace pro celou řadu umělců.

Zajímavost 

Při výletu na Lago di Tenno si nenechejte ujít nádherné vodopády Varone. Samozřejmě u jezer najdete i turistické trasy, stačí jen vybrat z mapy tu správnou a vyrazit na výlet.

Na Lago di Garda vystačíte s italským rybářským lístkem na 3 měsíce. Ten je nutný pro nákup povolenek na další revíry. Jezero není díky své rozloze snadným revírem a určitě se vyplatí mít s sebou místního znalce. Za úspěšná místa je možno označit všechny přítoky do jezera, kde přívlač a muškaření budou nejúspěšnějšími metodami lovu.

Samozřejmě dalším způsobem lovu je použití člunu s echolotem. Nejčastějšími úlovky jsou pstruzi obecní - jezerní forma, okouni a tloušti. Druhové složení obsádky je samozřejmě pestřejší, ale domorodci poukazují na stále klesající počet úlovků a nostalgicky vzpomínají na staré dobré časy. Sportovní rybáři dnes více navštěvují komornější a menší revíry v okolí, které jsou rovněž více zarybňovány.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA