Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Toscolano

Toscolano - informace o letovisku

Malá rekreační oblast Toscolano leží na západním pobřeží italského jezera Lago di Garda. Jezero Lago di Garda je doslova rájem pro milovníky windsurfingu, neboť sem každé odpoledne vane od jihu příjemný teplý vítr, zvaný Ora. Městečko Toscolano nabízí nespočet příležitostí k výletům pěším, na kole ale i v koňském sedle.

Toscolano se skládá ze dvou částí - Toscolana a Maderna a dalších několika osad. Dvě městečka, které odděluje řeka a která vyrostla spolu vedle sebe. Toscolano se proslavilo díky místní papírně a tiskárně, zatímco Maderno vás okouzlí nádhernou zátokou lemovanou vilami a parky.

Toscolano lemují dvě veřejné pláže a dlouhá promenáda s pouličními kavárnami, bary a butiky. Místní restaurace a hostince v Toscolano nabízí k ochutnání velmi lahodné pokrmy. Naleznete zde i malý útulný přístav, který nabízí večerní vyžití. Nedaleko Toscolana se nachází i největší zábavní park svého druhu, který ocení zejména rodiče s dětmi.

Oblast Lago di Garda je velmi zajímavá díky podmínkám, které tu vytváří jižní vítr Ora. Tento vítr s sebou přináší středomořské klima, které poskytuje vhodné podmínky pro růst středomořské vegetace, jež byste v hornaté oblasti severní Itálie vůbec nepředpokládali.

Bogliaco golf 

Hřiště je vtěsnané do svahu nad jezerem Lago di Garda a nad městečkem Toscolano Maderno. To znamená, že hra musí být přesná, úzké fairwaye netolerují žádnou větší nepřesnost a rány končí v lesích nebo v zahradách okolních vil.

Impresivní je hlavně jamka 5, par 3 hraný z odpaliště směrem dolů na green, s kostelem za greenem dotvářejícím už tak úchvatný výhled. Driver nechte doma a pilujte přesnou hru železy, než sem vyrazíte hrát. Odměnou je rodinná atmosféra, italská pohoda a skvělé výhledy na vily kolem hřiště a divoké kopce nad ním.

Hřiště má bohatou historii, je to třetí nejstarší italské hřiště. Nebuďte proto překvapeni, když potkáte místní členy - čilé italské staříky ve věku od 60 do 80 let, majitele okolních hotelů, kteří na hřiště každou neděli vesele vycházejí již přes 40 let a na rozdíl od nás golfových turistů bezpečně trefují všechny fairwaye i greeny.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA