Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Nová loď SMC SEAVIEW pokřtěna v Janově

Loď MSC Seaview je s Riviera Tour zvláštním způsobem spojena už od okamžiku svého zrodu. Jako jediná česká cestovní kancelář jsme se zúčastnili Mincovní slavnosti, která proběhla 2. února 2017 v italské loděnici Fincantieri. Bylo nám tedy velkou ctí, když jsme mohli být i při slavnostním křtu tohoto plavidla před třemi týdny v Janově. V tomto článku se tak budeme zabývat nejen samotným křtem, ale i průběhem stavby a technickými zajímavostmi technického zázraku, jehož vznik jsme měli v posledním roce možnost sledovat.

MSC Seaview

Krátce k historii lodi

Práce na třetí nové lodi MSC Cruises byly oficiálně zahájeny Mincovní slavností v severoitalském Monfalcone. Tato slavnost je součástí bohaté námořnické tradice, kdy jsou do trupu lodi vloženy velké pamětní mince jako záruka štěstí a požehnání do její služby. Za zvuků Ódy na radost pak byla část trupu s mincemi přenesena obřími jeřáby na své místo v suchém doku loděnice. Jak už jsme předestřeli v úvodu, díky úzké spolupráci s MSC Cruises měla Riviera Tour jako jediná česká cestovní kancelář možnost se této události zúčastnit.

MSC Seaview
Foto: U zrodu MSC Seaview. Werner Fankhauser (ředitel MSC Austria) a Pavel ČÍŽ  (majitel CK Riviera Tour) na Mincovní slavnosti MSC Seaview u místa, kam se vkládají pamětní mince do trupu nové lodi

Více o této slavnosti se dozvíte v samostatném článku na: http://italie.svetadily.cz/clanky/Mincovni-slavnost-MSC-Seaview.

Předání dokončené lodi se odehrálo 4. června 2018 za přítomnosti většiny členů rodiny Aponte-Vago, vlastníků společnosti MSC Cruises. Tato společnost je největší rodinnou plavební společností na světě. Vize této rodiny nejsou malé. MSC Seaview je třetí částí obří investice, ve které tato plavební společnost plánuje do roku 2026 postavit dvanáct zcela nových inovativních plavidel v hodnotě stovek miliard korun.

MSC Seawiev
Foto: Pamětní mince z Mincovní slavnosti MSC Seaview jedné ze dvou v České republice a na Slovensku

Křest MSC SEAVIEW

MSC Seaview

Křest nové lodi MSC Seaview se stal událostí roku nejen pro společnost MSC Cruises, ale i pro severoitalské město Janov, které mělo tu čest jej hostit. Slavnostním večerem provázela italská televizní hvězda, Švýcarka Michelle Hunziker. Během večera vystoupilo se svou řečí mnoho místních politiků, včetně janovského starosty Marca Bucciho. Dlouholeté partnerství mezi MSC Cruises a UNICEF pak připomněl dětský sbor Piccolo Coro Dell´Antoniano.

Těsně před velkým finále začal nástup lodních důstojníků, při kterém majitelé lodi vzdávají hold jejich zaměstnancům, kteří na ní budou sloužit. Jejich příchod doprovodil svým zpěvem Matteo Boccelli, syn světoznámého tenoristy Andrea Bocelliho.

Po nástupu důstojníků už nic nebránilo hlavní hvězdě večera, italské herečce Sophii Loren, aby společně s kapitánem Pierem Paolo Scalou přestřihla stuhu vedoucí k lahvi šampaňského na pravém boku lodi. Láhev se rozbila a všichni hosté mohli začít slavit. MSC Seaview se toho dne oficiálně stala patnáctou výletní lodí flotily MSC Cruises.

I této význačné události se účastnila rodina majitelů společnosti MSC CRUISES, v čele s Gianluigi Apontem a Pierfrancesco Vagem. Samotný křest loďi je velmi významnou událostí nejen pro plavební společnost MSC Crusies , ale i pro celou Itálii. V přímém přenosu tak tuto výjimečnou událost sledovali tisíce nadšenců nejen výletních plaveb, ale i místních obyvatel samotného Janova. Je symbolické, že se právě v tomto městě narodil mořeplavec a objevitel Ameriky Kryštof Kolumbus.

MSC Seaview
Foto: Sophia Loren pokřtila novou loď MSC Seaview

Riviera Tour na prestižních akcích MSC CRUISES

CK Riviera Tour velmi úzce spolupracuje s plavební společností MSC Cruises. Riviera Tour se během posledních let stala největším prodejcem plaveb MSC CRUISES v České republice a na Slovensku. Jako jediná cestovní kancelář se specializuje výhradně na plavby plavební společnosti MSC Cruises a k výletním plavbám zabezpečuje kompletní servis služeb včetně delegátů na lodích MSC Cruises a přepravy do přístavu jak z České republiky, tak i ze Slovenska. V roce 2016 byla Riviera Tour oceněna titulem NEJLEPŠÍ SKUPINOVÝ PRODEJCE (BEST GROUP PRODUCER MSC CRUISES) pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

MSC Seaview
Foto: Výkonný předseda MSC CRUISES Pierfrancesco Vago (uprostřed) s Hankou a Pavlem ČÍŽOVÝMI, majiteli CK Riviera Tour.

Velmi dobrou vzájemnou spolupráci dokazuje nejen účast na prestižních akcích MSC CRUISES , ale i speciálních služeb, které Riviera Tour na plavbách s MSC Cruises pro své klienty nabízí. S touto cestovní kanceláří se na plavby vydaly i známé osobnosti společenského a kulturního života. Plavbu si už vyzkoušeli například Daniel Nekonečný, Nela Boudová, Terezka Kostková, Petr Kostka. Na svou první cestu se připravuje Aleš Háma, který s námi v roce 2019 vypluje na plavbu norskými fjordy. Plavby s Riviera Tour se už několikrát účastnila i MISS EUROPE 1995 Monika Žídková, která si plavbu opravdu užila nejen se svojí rodinou, ale i s několika přáteli.

MISS PRINCESS OF THE WORLD na lodích MSC CRUISES

Riviera Tour nyní připravuje i další prestižní akce. Můžeme prozradit, že další ročník MISS PRINCESS OF THE WORLD se bude konat příští rok v květnu na nejnovější lodi MSC Bellissima. Na této jedinečné akci se můžete připravit na spousty krásných dívek, známé osobnosti, prestižní program a speciální akce pro klienty CK Riviera Tour. 

MSC Seaview
Foto: Finálový večer MISS PRINCESS OF THE WORLD na MSC Meraviglia.

MSC SEAVIEW***** - loď plující za sluncem

O plavidlech třídy Seaside (tedy MSC Seaside a MSC Seaview) se mluví jako o lodích plujících za sluncem („The ship that follows the sun“). Podle slov ředitele MSC Cruises Gianni Onorata totiž tyto lodě umožní svým hostům „užívat si co možná nejvíce teplého počasí“ a to hlavně díky „zvýšenému počtu balkónových kabin, míst s výhledem na moře a venkovními veřejnými prostorami, které jsou navrženy tak, aby nabízeli co nejvíce moře a slunečních paprsků.“

Tomu je uzpůsobena i samotná konstrukce plavidla. Stejně jako MSC Seaside má i MSC Seaview značně rozšířená spodní patra, díky nimž se cestující dostanou téměř na úroveň hladiny moře, což doteď nebylo možné. Tato novinka také umožnila konstruktérům snížit těžiště lodí, díky čemuž mohlo dojít k jejímu zvýšení. Lodě třídy Seaside se tak s výškou 72 metrů staly jedněmi z nejvyšších lodí na moři a zároveň největšími loděmi, které kdy byly v Itálii postaveny.

MSC Seaview
Foto: MSC Seaview***** - loď plující za sluncem

Při pozorném pohledu si lze všimnout, že hlavní komíny jsou na MSC Seaview umístěny ve středu, nikoliv na zádi lodi, jak tomu bylo dosud zvykem. Kvůli získání větší stability sem totiž byla přesunuta strojovna s lodními šrouby. Díky tomu se loď při plavbě na moři téměř nehoupe a pro posádku je pak lépe manévrovatelná.

Při rozšíření spodních palub došlo i ke změnám v umístění záchranných člunů. Konstruktéři při nich přišli na skutečně geniální řešení. Čluny se na MSC Seaview nachází pod rozšířenou osmou palubou a jsou tedy skryty před zraky cestujících, kterým nebrání ve výhledu.

MSC Seaview

Krátce před spuštěním získala MSC Seaview ocenění RINA Green Star 3, které z ní dělá jednu z nejekologičtějších lodí na moři.

MSC Seaview stráví své první léto v západním Středomoří, odkud v zimě vyrazí k břehům prosluněné Brazílie. My z CK Riviera Tour považujeme toto plavidlo za jednu z nejpovedenějších lodí, které v poslední době společnost MSC Cruises postavila a přejeme jí mnoho bezproblémových dní na moři.

MSC SEAVIEW***** - projděte se nad hladinou moře

Loď MSC Seaview má přinést pocit pohody a klidu. Jejím dalším cílem je přiblížit hosty moři ještě více, než tomu bylo doposud. Po slavnostním křtu, může Riviera Tour říci, že tento cíl byl splněn. Má speciálně navrženy designové prvky, díky nimž bude mít každý klient možnost nádherných výhledů na oceán a trávit co nejvíce času venku. Díky velkému počtu balkónů a dalších veřejných prostorů uzpůsobených tak, aby lidé mohli jíst, pít a také relaxovat na slunci, je tato loď unikátem. Jedinečným místem je také 360 stupňová prosklená promenáda se skleněnými balustrádami, která je lemována bary, restauracemi, obchody a butiky. Tento prostor je uzpůsoben jako rekreační oblast, kde se mohou hosté procházet, jíst, pít, nakupovat a přitom se kochat nádherným výhledem na oceán.

MSC Seaview
Foto: MSC SEAVIEW****** - projdete se nad hladinou moře

Designové prvky a moderní technologie, to jsou hlavní elementy lodi MSC Seaview. Nespočet venkovních prostorů k relaxaci a občerstvení, více kajut s balkony než na jiných lodích, panoramatické výtahy nebo skleněné podlahy – to vše Vám nabízí loď MSC Seaview, na kterou se můžete vydat s Riviera Tour i vy.

Hlavní srdce lodi MSC Seaview*****

Na lodi MSC Seaview se nachází celkem 10 restaurací. Svoje chuťové buňky zde potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo steaků. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno na 19 různých barů. Riviera Tour Vám doporučuje během plavby některou ze speciálních restaurací využít, jelikož se jedná u unikátní požitek z jídla a stolování.

MSC Seaview
Foto: MSC SEAVIEW***** - restaurace

Spousta zábavy čeká nejen na pevnině, konkrétně v západním Středomoří, kde loď stráví svoji první sezónu, ale také na palubě: v obřím vodním parku, na adrenalinové lanové dráze nebo nejdelší zip line na moři. Kdo dává přednost klidnější formě relaxace, ocení venkovní lázně. Do těchto destinací se můžete vydat společně s Riviera Tour, která se bude pravidelně plavit na lodi MSC Seaview, s dopravou a delegátem z České republiky a ze Slovenska.

MSC Seaview
Foto: MSC SEAVIEW***** - ráj pro děti

Vybavení na lodi MSC Seaview nabízí téměř neomezené možnosti zábavy. Ve volném čase můžete navštívit obchody například s kosmetikou, parfémy, či sportovním vybavením, nebo uměleckou galerií, továrnu na čokoládu a fotogalerií.

MSC MSC Seaview*****

Přiblížit hosty moři ještě více, než tomu bylo doposud, to je cílem MSC Seaview, lodi, o kterou se flotila společnosti MSC Cruises rozrostla v červnu 2018. Loď disponuje celou řadou designových prvků, díky kterým si pasažéři mohou užít teplého počasí na maximum, a je vybavena také moderními technologiemi.

MSC Seaview nabízí nespočet venkovních prostor určených k relaxaci i občerstvení, ještě více kajut s balkony, panoramatické výtahy nebo skleněné podlahy, zkrátka místa stavěná pro ty nejkrásnější výhledy. Napříč lodí se táhne impozantní 360 stupňová venkovní promenáda se skleněnými balustrádami, lemovaná bary a restauracemi, obchody a butiky.

MSC Seaview

Na MSC Seaview je celkem 10 restaurací, kde hostům připraví pokrmy z různých koutů světa včetně asijské kuchyně, mořských plodů nebo steaků. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno na 19 různých barů. Spousta zábavy čeká nejen na pevnině, konkrétně v západním Středomoří, kde loď stráví svoji první sezónu, ale také na palubě: v obřím vodním parku, na adrenalinové lanové dráze nebo nejdelší zip line na moři. Kdo dává přednost klidnější formě relaxace, ocení venkovní lázně.

Stejně jako na ostatních lodích MSC i na MSC Seaview najdou hosté nejvyšší třídy MSC Yacht Club luxusní soukromé prostory s přístupem výhradně pro ně.

Vybavení MSC Seaview je příslibem zábavy téměř neomezené. Loď nabízí:

 • Obchody (kosmetika, parfémy, sportovní vybavení a další), butiky, umělecká galerie, továrna na čokoládu, fotogalerie.
 • Kasino, kulečníky, herní místnosti, sportovní turnaje, kvízy a další.
 • Lázně MSC Aurea Spa – luxusní balijské lázně se saunou, parní komorou, salonem krásy, kadeřnictvím a řadou léčebných a relaxačních procedur.
 • Posilovna MSC gym - vybavená kardio a posilovacími stroji značky Technogym a nabízející také hodiny s trenérem nebo skupinové lekce včetně aerobiku, jógy, spinningu, kruhového tréninku a další.
 • Bowlingové dráhy.
 • Aquaventure Park – obrovský interaktivní vodní park s pěti skluzavkami, dětskou zónou AquaPlay a dobrodružnou stezkou, pět bazénů a nespočet vířivek.
 • Dvoupatrové divadlo na palubách 6 a 7, show ve stylu muzikálů z Broadwaye, 4D-kino a další.
 • Uvítací party s kapitánem, živá hudba, koncerty klasické hudby, karaoke.
 • Kurzy – lekce fotografie, workshop degustace vína, umělecké lekce, kurzy tance a další.
 • Dětský klub – místo, kde si děti od 1 do 3 let mohou užít řadu aktivit a her vzniklých na základě partnerství se společnosti Chicco.
 • Mini a juniorský klub – klub pro děti od 3 do 11 let plný nespočtu zábavných aktivit a prvků, které přináší partnerství se společností LEGO, a to včetně speciální akce LEGO® Experience On Board – dne věnovaného zábavným LEGO aktivitám pro celou rodinu.
 • Kluby pro teenagery – dva kluby pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, navíc speciální prostor pouze pro náctileté, který slouží jako kino, hrací místnost a diskotéka, speciální kreditní karta pro náctileté, kterou mohou používat pro úhradu menších sum.
 • Dětské menu, restaurace jen pro děti, dětský maskot Do-Re-Mi, oblast na palubě 18 vyhrazená jen pro děti.

MSC Seaview
Foto: MSC SEAVIEW***** - srdce lodi v noci žije

KAJUTY MSC Seaview*****

SUPER FAMILY PLUS

 • Zahrnuje tři propojené kajuty se 3 koupelnami a 3 balkony, Ubytuje se zde 6 až 10 osob.
 • Tyto kajuty jsou k dispozici pouze s Fantastica Experience

SUPER FAMILY

 • Tento typ kajuty bude k dispozici od léta 2019.
 • Zahrnuje dvě propojené kajuty se 2 koupelnami a 2 ložnicemi. Ubytuje se zde až 5 osob.
 • Rozloha kajuty cca 49 m2, s balkónem cca 17 m2.

MSC Seaview

KAJUTA GRAND

 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň, koupelna s vanou.
 • Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek).
 • Minibar, trezor. Kajuta je klimatizována. Ubytuje se zde až 5 osob. Rozloha kajuty od od 32 do 49 m2, s balkónem do 21 m2.

APARTMÁN S VÍŘIVOU VANOU

 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), velká šatní skříň. Koupelna s vanou, Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek).
 • Minibar, trezor. Kajuta je klimatizována. Apartmán s vlastní vířivou vanou.
 • Ubytuje se zde až 5 osob. Rozloha kajuty s balkonem cca 28 m2.

APARTMÁN

 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), velká šatní skříň, Koupelna s vanou, Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek), minibar, trezor, Kajuta je klimatizována. 
 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo vanou.
 • Interaktivní TV,  telefon, Wifi připojení (za poplatek).
 • Rozloha kajuty cca 17 m2.

POHLED NA OCEÁN

 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň.
 • Koupelna se sprchovým koutem.
 • Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek), minibar, trezor.
 • Kajuta je klimatizována.
 • Rozloha kajuty cca 17 m2

VNITŘNÍ KAJUTA

 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň.
 • Koupelna se sprchovým koutem.
 • Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek), minibar, trezor.
 • Kajuta je klimatizována.
 • Rozloha kajuty od 14 do 28 m2.

MSC YACHT CLUB KAJUTA ROYAL*****

 • Manželská postel, prostorná šatní skříň.
 • Koupelna s vanou a sprchovým koutem.
 • Interaktivní TV, telefon, trezor, Wifi připojení (za poplatek), lednice, minibar.
 • Kajuta je klimatizována.
 • Rozloha kajuty 62 m2, s balkónem 33 m2.
 • Jídelní stůl, vlastní vířívá vana.

MSC YACHT CLUB DELUXE

 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň.
 • Koupelna s velkým sprchovým koutem.
 • Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek), minibar.
 • Kajuta je klimatizována.
 • Rozloha kajuty s balkonem 25 m2

MSC YACHT CLUB VNITŘNÍ KAJUTA

 • Postel (dvojlůžko nebo jednolůžko – na vyžádání), prostorná šatní skříň.
 • Koupelna se sprchovým koutem.
 • Interaktivní TV, telefon, Wifi připojení (za poplatek), minibar.
 • Kajuta je klimatizována.
 • Rozloha kajuty 21 m2.

MSC Seaview

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club je na lodi MSC novou dimenzí odpočinku a luxusu. Svým hostům MSC Yacht Club nabízí soukromý prostor pro exkluzivní potěšení svých vážených klientů včetně bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a samozřejmě nepřetržitá osobní obsluha.

Volba exkluzivity MSC Yacht Club s sebou přináší řadu zvláštních výsad, které jsou vám k dispozici od chvíle, kdy se chystáte nalodit. Zde je několik málo příkladů:

 • Přednostní nalodění a vylodění.
 • Služby exkluzivního komorníka a palubní personál jsou vám k dispozici 24 hodin denně.
 • Luxusní apartmány a vyhrazené prostory vybavené ve velkém stylu a komfortu.
 • Exkluzivní delikatesy a večeře, nealkoholické nápoje, vína a koktejly vevyhrazených prostorách L´Olivo, Top sail Lounge, One Pool, bar a minibar.
 • Výlety šité na míru, možnost nakupování v soukromí na palubě lodi.
 • Vaše osobní mezinárodní noviny v jejich originálním provedení, dodávaného do vašeho apartmánu každý den, dokonce i na moři.
 • Suity jsou vybaveny dvoulůžkovou postelí, klimatizací, koupelnou s vanou, televizí, rádiem, telefonem, internetovým připojením (za poplatek), minibarem a trezorem.
 • Suity jsou velké 29 m2.
 • Na vaši žádost vám obsluha vybalí a zabalí kufry. Ručníky vám budou měněny 2x za den. Denně vám bude servírován anglický čaj s občerstvením.
 • MSC Yacht club je lodí na lodi – je zde mimo jiné i privátní recepce a soukromý vstup do Spa centra.

MSC YACHT CLUB - Koncepce

'MSC Yacht Club' je vysoce personalizovaná oblast, která zahrnuje vstup do salonku Top Sail Lounge, soukromého bazénu (jeden bazén), Cocktail baru a stravovacích zařízení. Pro zajištění exkluzivních služeb Yacht Club hostům MSC představilo klasický “Butler” a “Concierge” servis, tedy servis komorníka a portýra. Butler, nebo komorník je velvyslancem MSC Crociere pro exkluzivní služby. Servis této úrovně je odpovědí na potřebu nabídnout něco víc než jednoduchou 'upgrade' dovolenou. Tým komorníků pečuje o každý aspekt našich hostů Yacht Club, kterí jsou ubytováni v exkluzivních apartmánech. Komorníci budou pracovat ve skupinkách po dvou (Butler a Junior Butler) pod pečlivým dohledem Vedoucího komorníka. Každý tým bude poskytovat služby pro přibližně deset apartmánů. Vedoucí komorník bude řídit celý tým komorníků Yacht Club a bude mluvit více jazyky. Služby komorníka a portýra jsou nabízeny výhradně hostům Yacht Club a to 24 hodin denně.

Top Sail a Concierge Lounge

Haly se nachází na palubě 15 v přední části, s Cocktail barem a vyhrazenou terasou. Počet míst k sezení je 144, 32 konferenčních stolků v salonku Top sail a 24 v salonku Concierge s osmi barovými židlemi. Top Sail hala je panoramatická a nabízí křišťálově čistý výhled na oceán a perfektní panoramu města když loď zakotví v přístavu.

Zde použité materiály jsou nejvyšší kvality: stěny v ořechu, alcantarová zeď, ozdoby na recepci, elegantní parketové podlahy s vložkou žlutého mramoru Sienna. Stůl ve tmavém mramoru nabízí hostům Yacht Club možnost začít den u bohaté snídaně. Celkový dojem dotváří velmi měkký a elegantní dizajn. MSC Yacht Club skutečně odpovídá svému názvu. Poprvé na výletní lodi mohou hosté chodit po křišťálových schodech Swarovski. Schodiště, které spojuje palubu 15 Concierge halu s palubou 16 vás okouzlí mozaiku Svatovavřineckého černého a žlutého mramoru Sienna, Swarovského křišťálu v odstínu jantaru, vše plně osvětlené LED diodami.

‘The One’

 • Na plazmových obrazovkách, které jsou po celé hale, nabízíme informace o pozicích souhvězdí,předpověď počasí, které se zobrazuje po celou dobu.
 • Křišťálová police na knihy je k dispozici výhradně Yacht Club hostům.
 • WiFi je v celé místnosti.
 • Na palubě 18 vepředu je plavecký bazén.
 • Oblast byla postavena pro výhradní použití hostům Yacht Clubu.

Tato odlehlá oblast je vybavena:

 • 2 Standardní lázeňské bazény (jacuzzi)
 • 1 bazén (5,70 x4, 75mt. využitelné vodní plochy)
 • 1 Bar
 • 1 Food Service
 • Lázeňské služby (za příplatek)
 • Yacht Club hostům je poskytován přímý přístup a prioritní rezervace v AUREA SPA. Exkluzivní péče ve V.I.P. pokojích jsou k dispozici přes den.

Některé příklady exkluzivních služeb:

 • Palubní lázně, terapeut, reflexologie, masáže čtyřma rukama  svíčkové balijské masáže – více-smyslové fyzické a psychické uvolnění.
 • "Balneo" Kabina Aromatické Hydroterapie - Intimní soukromá komora pro dvě osoby, která nabízí musicalchromo terapii pro skvělou relaxaci.
 • V.I.P. Masáže - Podobně jako "Balneo", pokoje s elegantním nábytkem.
 • Nejkvalifikovanější terapeuti na Balijské masáže provedou nejexkluzivnějš í starobylé techniky léčby těla a obličeje.

Ubytování

 • Yacht Club zahrnuje 99 Suit, v šesti palubách, v přední části. Všechny apartmány jsou vybaveny nejlkvalitnějšími materiály. Vybavení pro exkluzivní ubytování bylo navrženo výhradně pro Yacht Klub apartmány, jednou ze světově nejuznávanějších značek. 99 apartmánů ve 3 typech YC: 88 De Luxe Suite - YC1 s balkonem nebo panoramatickým oknem 9x Rodinné apartmá - YC2, s balkonem nebo panoramatickým oknem.
 • 3 rodinné apartmány se nachází na palubě 12 (12001,12002,12004), nemají balkony, ale jsou obrovské- 51sq metrů a jsou vhodné pro 2 dospělé a 3 děti. Vybaveny dětskou postýlku / rolovací postel.
 • 2 Royal Suites - YC3 s velkým balkonem.
 • Všechny kabiny YC mají klimatizaci, prostornou skříň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, Interaktivní televize (ITV), rádio je k dispozici na TV kanálu, domácí kino Bose (12001, 12002, 12004), telefon, připojení k internetu, Nintendo Wii konzole, mini bar a trezor. Internet Wifi služba je za poplatek.

Dotek luxusu

 • Escents vyvinula kompletní řadu vůní určenou výhradně pro MSC. Vše bylo pečlivě formulováno za ůčelem dobrého pocitu hostů. Každá vůně je biologicky rozložitelná, a proto šetrná k životnímu prostředí. Vybavení je navrženo tak, aby spolu hermonizovala moc rostlin s barvami – vizuální reprezentace vůně.
 • Každá barva definuje náladu. Při světle modré si můžete odpočinout, žlutá znamená požitek, zelená čerstvost, červená vášeň, fialová výraznost.

Další vybavení

 • Povlečení s vyšívaným logem YC je z egyptské bavlny, exkluzivně navržené Mascionim z Itálie
 • Župan z egyptské bavlny s vyšívaným logem YC je také exkluzivně navržen Mascionim.
 • Pantofle s YC logo jsou bavlněné.
 • Slavná laboratoř DORELAN vyvynula pro MSC polštáře které poskytují maximální komfort spánku.
 • Dřevěný čištič bot je v tašce s vyšívaným logem MSC Yacht Club.
 • Vzdušné a ergonomické matrace Myform.
 • Čokoláda na dobrou noc určena výhradně pro MSC Yacht Club, nabízí různé chutě pro každou noc.

Chytrá loď

Nový program „MSC for Me“ určený pro mobilní telefony byl vytvořen tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na její palubě. Na tak obrovské lodi není problém se ztratit, proto přes 3000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu v aplikaci ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich ratolest právě nachází.

Zábavný park

MSC Seaview nabízí jeden z největších vícepodlažních zábavních vodních parků na moři. Jsou zde různé skluzavky, rozprostírajícími se po boku lodi oživené hudbou a světly.

Kluby pro děti

Děti od 1 do 3 let se mohou těšit na aktivity a hry navržené ve spolupráci s Chicco®. Pro děti od 3 do 11 let je zde možnost využít spoustu zábavných aktivit vytvoených společností LEGO®. Pro obě skupiny je zde k dispozici velký výběr hraček a stavebnic. Každá plavba navíc zahrnuje speciální akci LEGO® zážitky na lodi – a to celý den věnovaný zábavným aktivitám pro celou rodinu.

MSC Seaview

Pro mládež má MSC Seaview připraveny dva kluby – jeden od 12 do 14 let a druhý od 15 do 17 let. Mládež má zde k dispozici kino, hernu a diskotéku. Program je upraven vždy v závislosti na denní dobu.

Pokud budete chtít zažít trochu dobrodružství, právě pro vás je zde obrovský interaktivní vodní park s pěti skluzavkami nebo dobrodružná stezka. Samozřejmostí je nespočet vířivek a bazény, kterých je na MSC Seaview pět. Večery vám zpříjemní každodenní program ve dvoupatrovém divadle na palubách 6 a 7, 4D kino a určitě i Cirque De Soleil na moři.

Pro děti všech věkových kategorií je zde také velké využití. Dětský klub – místo, kde si děti od 1 do 3 let mohou užít řadu aktivit a her vzniklých na základě partnerství se společností Chicco. Mini a juniorský klub – klub pro děti od 3 do 11 let plný nespočtu zábavných aktivit a prvků, které přináší partnerství se společností LEGO, a to včetně speciální akce LEGO® Experience On Board – dne věnovaného zábavným LEGO aktivitám pro celou rodinu. Kluby pro teenagery – dva kluby pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, navíc speciální prostor pouze pro náctileté, který slouží jako kino, hrací místnost a diskotéka, speciální kreditní karta pro náctileté, kterou mohou používat pro úhradu menších sum.

Pokud si budete chtít od všeho odpočinout a relaxovat v příjemném tišším prostředí. Doporučujeme navštívit Lázně MSC Aurea Spa. Luxusní balijské lázně se saunou, parní komorou, salonem krásy, kadeřnictvím a řadou léčebných a relaxačních procedur vám dodá tu pravou relaxaci a pocit pohody z dovolené.

SPA - odpočiňte si a relaxujte na MSC Seaview***** s RIVIERA TOUR

Rozdělení kajut je ve stejných třídách jako jsme doposud u lodí MSC Cruises zvyklí. Kajuty jsou třídy Bella, Fantastica, Aurea, Super Family a Super Family Plus.

Dalším rozdělením jsou kajuty dle dispozicí, a to kajuty vnitřní, s oknem, s balkónem, apartmán, s vířivou vanou a kajuty Grand. Rozlohy kajut jsou různé, dle dispozicí od 14 až do 49 m2. Každá kajuta má interaktivní televizi, telefon, Wi-fi připojení za poplatek, minibar, trezor, klimatizaci, šatní skříň a samozřejmostí je koupelna, která je dle typu kajuty také vždy jiná. Riviera Tour Vám přináší fotografie kajut ze slavnostního křtu.

Stejně jako na ostatních lodích MSC i na MSC Seaview najdou hosté nejvyšší třídy MSC Yacht Club luxusní soukromé prostory s přístupem výhradně pro ně. Kajuty v MSC Yacht Clubu mají rozlohu až 62 m2. Tento club přináší pro své hosty novou dimenzi odpočinku a luxusu. Soukromé prostory včetně bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a samozřejmě nepřetržitá osobní obsluha, to vše můžete zažít v MSC Yacht Clubu. Riviera Tour Vám uvádí několik příkladů výhod v tomto clubu:

 • přednostní nalodění a vylodění,
 • služby exkluzivního komorníka a palubní personál jsou vám k dispozici 24 hodin denně,
 • luxusní apartmány a vyhrazené prostory vybavené ve velkém stylu a komfortu,
 • na vaši žádost vám obsluha vybalí a zabalí kufry,
 • povlečení a župany jsou s vyšívaným logem YC z egyptské bavlny, exkluzivně navržené Mascionim z Itálie,
 • čokoláda na dobrou noc určena výhradně pro MSC Yacht Club, nabízí různé chutě pro každou noc,
 • je zde mimo jiné i privátní recepce a soukromý vstup do Spa centra.

To vše můžete prožít s Riviera Tour na lodi MSC Seaview i vy. O možnostech a volných termínech se můžete informovat na www.rivieratour.cz nebo telefonicky přímo s delegátkami Riviera Tour, které se budou plavit s Vámi. CK Riviera Tour Vám přeje nádhernou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků na nové lodi na MSC Seaview

- PR článek -

Článek byl zobrazen 5 611 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA