Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Nová generace výletních lodí MSC Cruises

MSC Cruises a firma Fincantieri dnes oznámila podepsání memoranda o výstavbě čtyř nových luxusních lodí o celkové hodnotě 2 bilionu eur. První loď bude dodána na jaře v roce 2023. Lodě budou mít tonáž cca 64000 tun a každá z nich bude obsahovat 500 luxusních kajut. Zbylé tři lodě budou dodány v následujících 3 letech. Lodě budou obsahovat nejlepší a nejnovější ekologické technologie a zároveň vysoce inovativní desing v souladu s přelomovými možnostmi pro pohodlí a relaxaci hostů.

plavby výletní lodí

Pierfrancesco Vago, výkonný předseda MSC Cruises uvedl: „V pozadí velkého úspěchu našeho konceptu luxusních lodí je požadavek našich hostů, abychom se v přirozeném vývoji služeb MSC YACHT CLUBU posunuli dál. Tyto lodě budou díky své velikosti schopny nabídnout jedinečné plavební itineráře a pro hosty bude připraven opravdu servis na vysoké úrovni servisu MSC YACHT CLUBU, který bude k dispozici nepřetržitě. Jsem obzvláště potěšen, že můžeme nadále rozšířit své partnerství s Fincantieri na základě této dohody. Již vyrobené lodě třídy Seaside a Seaside-Evo získaly uznání za průkopnický a inovativní desing. Představujeme novou třídu, která vytvoří novou skupinu s loděmi s nejvyšší kvalitou a nejvyšším standartem, které jsou spojeny se značkou Made in Italy“

plavby výletní lodí

Angelo Capurro, výkonný ředitel MSC Cruises pro Českou republiku řekl: „Vstup luxusní třídy nových lodí je zajímavým vývojem naší nabídky. Kromě našeho MSC YACHT CLUBU se hosté z České republiky mohou od roku 2023 těšit z nejširšího výběru pětihvězdičkových výletních lodí v nejširší nabídce na trhu. Naše budoucí lodě se přiblíží k soukromým jachtám.“

plavby výletní lodí

MSC CRUISES je největší soukromou plavební společností na světě. MSC CRUISES v současné době provozuje 15 výletních lodí a do roku 2027 plánuje spustit na moře nových 17 výletních lodí o celkové investici 13,6 miliardy EUR. Z tohoto objemu jsou již v provozu MSC Meraviglia, MSC Seaside a MSC Seaview, další dvě MSC Bellissima a MSC Grandiosa budou dodány v únoru a říjnu 2019. Plavby MSC CRUISES se dnes prodávají v 70 zemích světa a autorizovaným prodejcem pro Českou republiku je CK RIVIERA TOUR, která úspěšně prodává plavby MSC CRUISES v České republice i na Slovensku. V roce 2016 se RIVIERA TOUR stala nejlepším skupinovým prodejcem plaveb MSC Cruises pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Aktuální nabídka okružních plaveb s delegátem a dopravou

- PR článek -

Článek byl zobrazen 4 878 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA