Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Zájezdy pro seniory - letecky skoro zadarmo

Už je to zase tady. Akce 55+ je opět v prodeji. Jedná se o zájezdy pro seniory - osoby starší 55 let, přičemž ve dvoulůžkovém pokoji musí být alespoň jedna osoba starší 55 let. V nabídce je španělská Andalusie, Mallorca, Kypr, Turecko, Ischia a přibudou i další.

Sérii speciálních zájezdů spolufinancuje Evropská unie a každá země dostala k dispozici kapacitu jen dvou letadel týdně do uvedené země. 


Foto: Ischia

Tato akce se uskutečňuje již dva roky s cílem podpořit mimosezónní provoz hotelů, zajistit zaměstnanost a prodloužit sezónu - je o ní velký zájem a bude zase brzy vyprodaná. Proč by také ne, vždyť ceny jsou „za hubičku“. Posuďte sami:  Andalusie - 10.500 Kč, Mallorca - 9.990 Kč,  Kypr - 10.990 Kč, Ischia - 12.490 Kč. V ceně za osobu je vždy polopenze, víno, letenka, ubytování v 3-, 4- a 5- hvězdičkových hotelích, 1x výlet, transfery a český delegát. Sám jsem loni na podzim a letos v dubnu tuto akci vyzkoušel a mohu jen doporučit, protože v uvedených lokalitách léto končí až koncem listopadu a moře je stále teplé na koupání. Navíc na italském ostrově Ischia jsou v každém hotelu termální teplé léčivé bazény a prameny vyvěrající i do moře. 


Foto: Ischia

Co mě tedy nejvíce zaujalo na uvedených místech? Andalusie je perlou španělské riviéry. Nejen luxusní hotely, ohromné množství výborného jídla formou švédských stolů, ale i kouzelné historické památky v Malaze, Cordóbě, Seville, na Gibraltaru či v Granadě. Celodenní výlety s českým průvodcem se zde denně nabízí za malý příplatek. 

Mallorca je jeden z Baleárských ostrovů, oblíbený především u Němců a Angličanů. Má výborné klima, překrásné pláže a rovněž i hotely jsou na vysoké úrovni. Navštívit můžete hlavní město Palma de Mallorca nebo se vydat na výlet s českým průvodcem do horských průsmyků, navštívit akvária, safari-zahradu či krápníkové jeskyně. 

Turecko nabízí své kapacity seniorům na nejhezčích plážích proslavené Alanye. Čekají  na Vás kvalitní hotely, bohatá a pestrá strava, písečné pláže a hlavně výlety do okolí z nichž nejoblíbenější jsou solné kaskády Pamukkale. Za zmínku jistě stojí možnost velmi levných nákupů oblečení a dalšího zboží  v nesčetném množství butiků v ulicích měst.

Kypr je rovněž velmi oblíben u Angličanů a seveřanů. I oni sem jezdí hlavně po sezóně odpočívat, protože je zde díky poloze stále nejtepleji. I tyto zájezdy jsou oblíbené a pro klienty jsou připraveny výlety po ostrově s cílem poznat kulturu a historii ostrova. 


Foto: Capri

Italský termální ostrov Ischia proslul již za dob Římanů. Nalezneme ho v  Tyrhénském moři nedaleko Neapole. Má zdravé a čisté prostředí a všudypřítomné léčivé termální prameny vhodné na léčení nemocí kloubů, páteře, zad, dýchacího ústrojí, kůže, a spousty dalšího. Ne nadarmo sem jen s naší CK OSVĚTA odjede a odletí ročně 4 000 klientů a mnozí z nich se na Ischii vrací opakovaně.

V přípravě jsou ještě další ostrovy, například Madeira a Malta. V průběhu letošního roku tedy opět přibyly další levné zájezdy pro seniory 55+ nebo i 65+, ale i 45+ spolu s doprovodem. Ceny jsou opravdu „skoro" zadarmo pokud se vezme hodnota zájezdu a porovná se se standardní nabídkou. 


Foto: Ischia

Důležité je si pouze včas zájezd rezervovat, protože na spuštění této evropské akce čekala celá veřejnost. Naskýtá se tedy velká šance a tak kdo má zájem neváhá a najde si na www.ck-osveta.cz nebo na www.i-dovolena.cz svůj zájezd nebo nás kontaktuje telefonicky či  osobně v naší cestovní kanceláři  v Tlustici.

Zápisky z cest - Josef Sklenář, CK OSVĚTA
- PR
 článek -

CK OSVĚTA
Tlustice 161
268 01  Hořovice

Tel. : 314 000 998-9,
311 514 545, 311 513 527

ischia@ck-osveta.cz 
www.ck-osveta.cz, www.i-dovolena.cz

Článek byl zobrazen 5 456 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA