Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cetona

Cetona je malebná historická obec rozkládající se na svazích stejnojmenné hory v nadmořské výšce 380 m n.m. Má všechny vlastnosti typické toskánské vesnice. Široko daleko malebná příroda, spousta historických památek, úzké romantické uličky a hlavně osvěžující klid.

Jako by se zde opět zastavil čas. Kraj je proslulý pěstováním vína a oliv. Díky vyvýšené poloze Cetona nabízí také nádherný rozhled na okolní malebné scenérie zdejší krajiny.

Samotná Cetona se může pyšnit kostelem La Collegiata, který pochází ze 13. století a je zdoben malbami známého italského malíře Pinturicchia.

Nabízí se zde také spousta zajímavých tipů k výletům do okolí. Například do středověkých měst jako je Arezzo a Siena, což jsou po Florencii největší historické poklady Toskánska. Načerpat síly můžete v necelých 14 km vzdálených termálních lázních, kde zároveň můžete absolvovat nějakou léčebnou, ozdravnou kúru.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA