Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido di Venezia

Lido di Venezia - informace o letovisku

Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je jednou z nejelegantnějších pláží v Itálii. Pro návštěvníky je zde k dispozici bezpočet zábavních možností včetně herního kasina. V místě funguje pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, může je nechat stát na velkém parkovišti Tronchetto a odtud jet člunem do středu města.

Lido di Venezia je poloostrov sloužící k rekreaci a zábavě. Doveze vás na něj loď, která vyjíždí z přístaviště u náměstí sv. Marka. Nachází se tu překrásná písčitá pláž. Věhlasné město Benátky jsou vzdáleny asi 30 min. jízdy autem, nejbližší mořská pláž je právě Lido di Venezia, která je vzdálena 40 km.

Tip na výlet 

Lázeňské městečko Abano Terme se nachází v severní Itálii v půvabném kraji Veneto (Benátsko). Pobyt v lázních je možno spojit s návštěvou dalších nedalekých historických měst, jako je Verona, Padova aj. Vlastní lázně Abano Terme jsou díky nalezišti rašeliny a pramenů největšími termálními lázněmi Evropy, které se specializují na bahenní terapii. Tento div přírody znali již staří Římané. Dnes navštěvuje tyto světově proslulé lázně stále více mladých lidí, kteří oceňují šarm a eleganci lázní a širokou nabídku lázeňských a wellness aktivit.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA