Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Víkend - specialista na pobyty v Dolomitech

Itálie je jednou z nejoblíbenějších alpských zemí – láká příznivými cenami, slunečným klimatem i sněhovou jistotou, pojištěnou rozsáhlým technickým zasněžováním. Jednou z prvních cestovních kanceláří, které objevily kouzlo lyžování v Itálii, byla CK Víkend.

Cestovní kancelář Víkend pořádá nejvíce zájezdů do oblasti severních Dolomit, která vyniká nejlepším poměrem výkon/cena. V nabídce je ubytování vždy v typických jihotyrolských penzionech s převahou dvoulůžkových pokojů a s domácí polopenzí. Cena zájezdu na 4 dny lyžování (3 noci) se stravou a dopravou busem přitom začíná již na 4 200 Kč/os.

Pro pracovně velmi vytížené lyžaře je lákavý fakt, že na 4denní „víkendové“ lyžování spotřebují díky cestě tam i zpět přes noc jen dva dny dovolené. Specialitou cestovní kanceláře jsou právě zkrácené zájezdy a prodloužené víkendy, přičemž nad ostatními vyniká rozsahem své nabídky v této kategorii. Pro větší pohodlí samozřejmě najdete v nabídce i řadu zájezdů s dopravou přes den.

Lyžařské areály se navštěvují hvězdicovitě z místa ubytování – každý den tedy poznáte jiné středisko (doba dojíždění autobusem je obvykle 20 až 60 minut). To velmi vyhovuje náročnějším lyžařům, kteří si tak zalyžují ve velmi rozmanitých terénech, a přitom nemusí platit cenu obvyklou v obřích, lanovkami plně propojených oblastech.

Skipas si pořizujete až během zájezdu v EUR, a díky smluvním cenám CK Víkend uspoříte v závislosti na konkrétním středisku až 40 % běžné ceníkové ceny.

Výhodou je kromě úspory i možnost podle momentální kondice libovolný den vynechat a navštívit místo toho třeba starobylé centrum města Brunecku nebo Brixenu.

Mezi nejloblíbenější lyžařské areály oblasti patří Plose, kde převažují červené, slunně orientované sjezdovky a odkud vede do údolí i nádherná černá trať Trametsch, jež je se svými 9 km nejdelší v Jižním Tyrolsku.

Magnetem lyžařů je i Kronplatz, rozsáhlý, poněkud dražší a ultramoderní areál s téměř absolutní jistotou sněhu i při problematických povětrnostních podmínkách. Méně nároční si libují na vrcholové pláni se širými modrými sjezdovkami, nejnáročnější se unavují na jedné ze dvou 5kilometrových černých sjezdovkách s převýšením 1 300 m.

Mezi další navštěvované areály patří vyhlášená Alta Badia, Val Gardena, Val di Fassa a Arabba, které tvoří vzájemně propojenou oblast s 510 km sjezdovek, nazývanou Sella Ronda.

K méně známým, ale cenově velmi příznivým areálů v oblasti patří Speikboden, Klausberg, Jochtal, Gitschberg a Helm-Rotwand.

Italská střediska jsou známá svou přívětivostí k dětem a důsledně myslí i na jejich bezpečnost – děti do 14 let povinně nosí na sjezdovkách přilby, mnohé lanovky jsou kabinkové a některé sedačkové jsou vybaveny pojistkou proti otevření zábrany dříve než v horní stanici.

Vítaným zpestřením zájezdů je v některých termínech návštěva akvaparku v Brixenu (Aquaworld), kam je rovněž zajištěna 30% sleva na vstupném. Dvouapůlhodinové koupání ve vodě o teplotě od 28 do 34 °C uleví namoženým svalům a pomůže jejich regeneraci pro další den lyžování. Samozřejmostí jsou atrakce jako mořská voda, vířivka, proud řeky nebo tobogán. Za příplatek je možné navštívit i rozsáhlý komplex saun.

O vypiplanosti programu zájezdů a přátelské atmosféře na nich panující vypovídá i fakt, že lyžařské zájezdy CK Víkend ročně využije okolo 12 tisíc klientů. Hlavní reklamou je přitom jen doporučení známých a kamarádů, kteří si mezi sebou dobré zkušenosti rádi předají.

Cestovní kancelář je rodinná a se stabilním týmem spolupracovníků a průvodců, kteří práci na zájezdech nezřídka vykonávají jako svůj koníček, což je obvykle tou nejlepší zárukou pečlivé přípravy a zájmu na spokojenosti každého zákazníka.

Infobox
předvánoční lyžování – 4denní lyžařský zájezd do severních Dolomit
- termín: 16.12.–21.12.2009
- ubytování: 3 noci v rodinném penzionu s polopenzí v Rodenecku u Brixenu
- lyžování: 4 dny Helm-Rotwand – Speikboden – Klausberg – Plose
- cena 4 200,-Kč/os (ubytování, polopenze, doprava, průvodce CK)
- cena skipasu: 59 euro / 4 dny

- PR článek -

kontakty :
Cestovní kancelář Víkend
Valdecká 84
268 01 Hořovice

telefonický prodej zájezdů:
311 510 136, 311 510 140
e-mail: vikend@ck-vikend.cz
www.ck-vikend.cz

Další články, které mimo jiné na stránkách o Itálii najdete, jsou:
Údolí Eisacktal
Lago di Como – vnitrozemské moře Itálie
Ukrytá krása Perugie
Cinque Terre
Costiera Amalfitana

Článek byl zobrazen 6 356 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA