Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Víkend - specialista na pobyty v Dolomitech

Itálie je jednou z nejoblíbenějších alpských zemí – láká příznivými cenami, slunečným klimatem i sněhovou jistotou, pojištěnou rozsáhlým technickým zasněžováním. Jednou z prvních cestovních kanceláří, které objevily kouzlo lyžování v Itálii, byla CK Víkend.

Cestovní kancelář Víkend pořádá nejvíce zájezdů do oblasti severních Dolomit, která vyniká nejlepším poměrem výkon/cena. V nabídce je ubytování vždy v typických jihotyrolských penzionech s převahou dvoulůžkových pokojů a s domácí polopenzí. Cena zájezdu na 4 dny lyžování (3 noci) se stravou a dopravou busem přitom začíná již na 4 200 Kč/os.

Pro pracovně velmi vytížené lyžaře je lákavý fakt, že na 4denní „víkendové“ lyžování spotřebují díky cestě tam i zpět přes noc jen dva dny dovolené. Specialitou cestovní kanceláře jsou právě zkrácené zájezdy a prodloužené víkendy, přičemž nad ostatními vyniká rozsahem své nabídky v této kategorii. Pro větší pohodlí samozřejmě najdete v nabídce i řadu zájezdů s dopravou přes den.

Lyžařské areály se navštěvují hvězdicovitě z místa ubytování – každý den tedy poznáte jiné středisko (doba dojíždění autobusem je obvykle 20 až 60 minut). To velmi vyhovuje náročnějším lyžařům, kteří si tak zalyžují ve velmi rozmanitých terénech, a přitom nemusí platit cenu obvyklou v obřích, lanovkami plně propojených oblastech.

Skipas si pořizujete až během zájezdu v EUR, a díky smluvním cenám CK Víkend uspoříte v závislosti na konkrétním středisku až 40 % běžné ceníkové ceny.

Výhodou je kromě úspory i možnost podle momentální kondice libovolný den vynechat a navštívit místo toho třeba starobylé centrum města Brunecku nebo Brixenu.

Mezi nejloblíbenější lyžařské areály oblasti patří Plose, kde převažují červené, slunně orientované sjezdovky a odkud vede do údolí i nádherná černá trať Trametsch, jež je se svými 9 km nejdelší v Jižním Tyrolsku.

Magnetem lyžařů je i Kronplatz, rozsáhlý, poněkud dražší a ultramoderní areál s téměř absolutní jistotou sněhu i při problematických povětrnostních podmínkách. Méně nároční si libují na vrcholové pláni se širými modrými sjezdovkami, nejnáročnější se unavují na jedné ze dvou 5kilometrových černých sjezdovkách s převýšením 1 300 m.

Mezi další navštěvované areály patří vyhlášená Alta Badia, Val Gardena, Val di Fassa a Arabba, které tvoří vzájemně propojenou oblast s 510 km sjezdovek, nazývanou Sella Ronda.

K méně známým, ale cenově velmi příznivým areálů v oblasti patří Speikboden, Klausberg, Jochtal, Gitschberg a Helm-Rotwand.

Italská střediska jsou známá svou přívětivostí k dětem a důsledně myslí i na jejich bezpečnost – děti do 14 let povinně nosí na sjezdovkách přilby, mnohé lanovky jsou kabinkové a některé sedačkové jsou vybaveny pojistkou proti otevření zábrany dříve než v horní stanici.

Vítaným zpestřením zájezdů je v některých termínech návštěva akvaparku v Brixenu (Aquaworld), kam je rovněž zajištěna 30% sleva na vstupném. Dvouapůlhodinové koupání ve vodě o teplotě od 28 do 34 °C uleví namoženým svalům a pomůže jejich regeneraci pro další den lyžování. Samozřejmostí jsou atrakce jako mořská voda, vířivka, proud řeky nebo tobogán. Za příplatek je možné navštívit i rozsáhlý komplex saun.

O vypiplanosti programu zájezdů a přátelské atmosféře na nich panující vypovídá i fakt, že lyžařské zájezdy CK Víkend ročně využije okolo 12 tisíc klientů. Hlavní reklamou je přitom jen doporučení známých a kamarádů, kteří si mezi sebou dobré zkušenosti rádi předají.

Cestovní kancelář je rodinná a se stabilním týmem spolupracovníků a průvodců, kteří práci na zájezdech nezřídka vykonávají jako svůj koníček, což je obvykle tou nejlepší zárukou pečlivé přípravy a zájmu na spokojenosti každého zákazníka.

Infobox
předvánoční lyžování – 4denní lyžařský zájezd do severních Dolomit
- termín: 16.12.–21.12.2009
- ubytování: 3 noci v rodinném penzionu s polopenzí v Rodenecku u Brixenu
- lyžování: 4 dny Helm-Rotwand – Speikboden – Klausberg – Plose
- cena 4 200,-Kč/os (ubytování, polopenze, doprava, průvodce CK)
- cena skipasu: 59 euro / 4 dny

- PR článek -

kontakty :
Cestovní kancelář Víkend
Valdecká 84
268 01 Hořovice

telefonický prodej zájezdů:
311 510 136, 311 510 140
e-mail: vikend@ck-vikend.cz
www.ck-vikend.cz

Další články, které mimo jiné na stránkách o Itálii najdete, jsou:
Údolí Eisacktal
Lago di Como – vnitrozemské moře Itálie
Ukrytá krása Perugie
Cinque Terre
Costiera Amalfitana

Článek byl zobrazen 5 758 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA