Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

100. výročí České republiky Riviera slavila v Atlantickém oceánu

Každý oslavuje po svém. Při našich cestách, na lodích MSC Cruises, velmi často připomínáme, jak se nám líbí hrdost Italů nebo Španělů na jejich vlastní zemi. Občas se stane, jako bychom se za naši zemi styděli. Ale nemáme za co. Naše, sice malá země je u obyčených lidí ve světě známá a velmi restpektovaná. A jsou to vše osobní zkušenosti.

100. výročí České republiky s Riviera Tours

Je krásné, pokud jste na výletě v panamském průplavu a začnete se bavit s jedním z místních obyvatel a ten Vám se zájmem začne vyprávět a Vy slyšíte jména jako Forman, Kundera, Hašek, Komenský. Je úžasné, pokud jste na lodi MSC Cruises na zájezdech s RIVIERA TOUR při plavbě na moři a potkáte se s pilotem, který při poruše letedla přistál v New Yorku na řece Hudson. A tento pán zná Českou republiku a zná pana Havla. Je úžasné, když se na lodi bavíte s personálem z Bali a ti kluci okamžitě, když řeknete, že jste z České republiky, vyhrknou: “ Medvěd, Jágr, Novotná a dobré pivo“. A Italové – ti zas obdivují naše krásné dívky a ženy.

100. výročí České republiky s Riviera Tours

Ve světě o nás zkrátka a jasně vědí a nemáme se za co stydět. A to zcela jasně dala najevo i naše více jak 100 členná skupina klientů CK RIVIERA TOUR, kteří se aktuálně plaví na MSC ORCHESTRA, na krásné plavbě přes Kanárské ostrovy a Madeiru. V den stého výročí vzniku České republiky se všichni pomalovali do trikolory a dokonce zazpívali českou a slovenskou hymnu. Celá loď najednou věděla, že Česká republika je na lodi MSC ORCHESTRA a že právě dnes slavíme, tak krásné výročí vzniku České republiky. A úžasné je i to, že se dalo dohromady přes 100 lidí, kteří neseděli na baru, neleželi na lehátku, ale pospolu oslavovali a byli hrdi na to, že jsou z České a nebo Slovenské republiky. Děkujeme Vám za to.

100. výročí České republiky s Riviera Tours

Plavby s RIVIERA TOUR, to je „opravdu úplně jiná dovolená“ a my se budeme i nadále snažit, aby naši klienti podobné pocity a především radost ze života, zažívali i na dalších plavbách.

100. výročí České republiky s Riviera Tours

100. výročí České republiky s Riviera Tours

Další fotografie a video naleznete na: www.rivieratour.cz/cs/caste-dotazy/napsali-o-nas.

Aktuální nabídka okružních plaveb s delegátem a dopravou

- PR článek -

Článek byl zobrazen 11 593 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA