Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Plavební společnost MSC Cruises - hvězdné předávání cen nejlepším tour operátorům

25. února 2014 se konala opravdu výjimečná akce, kdy MSC Cruises pozvala své nejlepší tour operátory na mimořádnou plavbu, jejíž součástí bylo předávání cen nejlepších tour operátorů MSC Cruises. Akce se účastnili prodejci plavební společnosti z celého světa, mezi nimi i česká CK Riviera Tour.

Na palubě lodi MSC Splendida***** se potkali prodejci z Itálie, Francie, Číny, Japonska, Indie, Kuvajtu, Anglie a dalších cca 40 zemí celého světa. Českou republiku na lodi zastupovaly pouze dvě cestovní kanceláře, z nichž jednou byla právě Riviera Tour. Vyhlašovaly se výsledky v pěti kategoriích: nejlepší individuální prodejce, nejlepší skupinový prodejce, nejlepší internetový prodejce, nejlepší on-line agent a nejlepší iniciativní prodejce.

Plavební společnost MSC Cruises

Již samotné pozvání na tuto mimořádnou událost je velká čest pro pozvané hosty a nominace v jednotlivých kategoriích je obrovským oceněním jejich práce. Je opravdu nutno vyzvednout, že CK Riviera Tour byla nominována v kategorii nejlepší skupinový prodejce plaveb, což svědčí nejen o kvalitě služeb ze strany klientů, ale i ze strany plavební společnosti. MSC Cruises zastupuje na celém světě téměř 12 000 prodejců a propracovat se do úzké nominace, svědčí nejen o kvalitě poskytovaných služeb, ale i dlouholeté, velmi dobré spolupráci mezi prodejci a plavební společností.

Celý ceremoniál pod názvem „All-Stars of the Sea“ trval tři dny a kromě vyhlášení vítězů měl i doprovodný program ve formě obchodních schůzek, jednání a představil se také nový generální ředitel MSC Cruises, pan Gianni Onorato. Právě on představil svým obchodním partnerům nové plány a vize firmy do budoucna, které směřují novými moderními trendy ke skvělým službám pro své klienty. Představen byl i nový marketingový plán do budoucna.

Jak jsme již uvedli, za Českou republiku se „All-Stars of the Sea“ účastnily pouze dvě cestovní kanceláře, kde CK Riviera Tour zastupovali Hana Čížová (product manager) a Pavel Číž, ředitel cestovní kanceláře, s nímž vám jako první nabízíme rozhovor přímo z milánského letiště při návratu domů.

Dobrý den, vracíte se z prestižního udělování cen plavební společnosti MSC Cruises. Jaké jsou Vaše první pocity?

Především jsem opravdu velmi poctěn, že nás plavební společnost na tuto akci vůbec pozvala. Je úžasné právě to, že z cca 12 000 obchodních zástupců jsme byli vybráni právě my - CK Riviera Tour.

Plavební společnost MSC Cruises

Žádné ocenění ale domů nevezete, nemrzí Vás to trochu?

Vůbec ne. Když jsme se na lodi dozvěděli, že jsme byli nominováni v kategorii nejlepší skupinový operátor, už to bylo obrovské ocenění. Navíc tento výběr nebyl jen za Českou republiku, ale i za Slovensko a celý rakouský trh. Nominace v této kategorii je pro nás fenomenální úspěch, protože nám to zcela jasně potvrzuje, že služby, které pro naše klienty poskytujeme, hodnotí kladně nejen naši klienti, ale i plavební společnost. Navíc u kategorie nejlepší skupinový operátor je přesně ta cílová oblast, na kterou se specializujeme. Tedy plavby s dopravou a delegátem a samotné ocenění Stars je důkazem, že tuto práci děláme opravdu dobře.

V čem si myslíte, že pramení úspěch Vašeho produktu - plaveb s dopravou a delegátem?

Standardně bych řekl - v kvalitě služeb, ale bylo by to velmi obecné klišé. Ale ono tomu opravdu tak je. V určitých věcech je Riviera Tour opravdu výjimečná a zde máme obrovský náskok před konkurencí, která se nám snaží buď šlapat na paty - to je v tom lepším případě nebo pak různými podrazy, ba až nutno říci podvody na klienta, což je ta horší varianta.

Říkal jste, že v určitých věcech jste výjimeční, v čem tedy?

Nemůžu pochopitelně zveřejnit všechna pozitiva, to je jako kdybych vám tu dal návod, jak si založit cestovní kancelář. Ale můžu prozradit, že je obrovskou devizou, že již od samotného počátku naší existence spolupracujeme pouze s jednou plavební společností - MSC Cruises. Nejen, že za ta léta máme vybudováno určité postavení, což se mimochodem projevilo i v samotné nominaci, ale známe všechny lodě do posledního detailu, přístavy, destinace a procedury na lodích, a to přináší našim klientům mimořádné služby, které pak dokážou ocenit.

Plavební společnost MSC Cruises

Spokojenost klientů je vidět i na recenzích vašich klientů, mě však zarazila vaše odpověď, kde jste se zmínil o dobré a špatné konkurenci. Můžete to nějak vysvětlit?

Ale ano. Nejprve ta dobrá - zdravá. Nabízí služby srovnatelné nebo podobné a snaží se nám konkurovat. To je ta dobrá konkurence.

Ale to Vám přece musí vadit, ne?

Naopak. Ta nás totiž žene k lepším výkonům, k tomu, abychom neusnuli na vavřínech, abychom neustále inovovali, zlepšovali, doplňovali naše služby. A to je dobře pro klienty, i pro nás.

A co ta druhá, tedy špatná konkurence?

Většinou je založena na klamavé reklamě, na kterou klienti rychle naletí. Proti takové jsme téměř bezmocní a můžu prozradit, že právě tento problém jsme řešili zrovna včera na obchodním jednání.

A jak takovou nabídku může klient odhalit?

To je ten problém, většinou ji nepozná. Alespoň ne na začátku. Problémy přijdou až před odjezdem. Za loňský rok nás kontaktovalo několik desítek klientů s tímto problémem. Výsledkem jednání byla dohoda, že učiníme vše proto, aby se takové případy neopakovaly.

Můžete podvedeným klientům nějak pomoci?

Ano, zcela určitě. Poskytneme jim přímý kontakt na manažera plavební společnosti MSC Cruises zodpovědného za český a slovenský trh, který bude tuto situaci s nimi řešit, ale i my jim pomůžeme odbornou pomocí nebo výběrem náhradní plavby apod.

Plavební společnost MSC Cruises

Pojďme však k příjemnějším záležitostem. Co plánujete nového, jsou u Vás nějaké změny?

Ano, zcela jistě. S rozvojem Riviera Tour bylo nutno reorganizovat celou společnost. Naše cestovní kancelář má od ledna letošního roku nové rozšířené prostory, přijali jsme nové zaměstnance a připravujeme zajímavou novinku, která v dubnu letošního roku rozšíří naši prezentaci a prodej plaveb. Novinkou bude i další katalog plaveb, který již brzy bude k dostání. V souvislosti se změnami, které se na rok 2015 plánují, dojde i ke změně obchodní politiky a marketingu plaveb již na rok 2015. Nechci však nic předbíhat, vše se naši klienti včas dozvědí.

Zmínil jste také změnu obchodní politiky. Budou plavby ještě levnější?

Právě naopak, myslím, že trend půjde jiným směrem. Okružní plavby na rok 2015 rozhodně podraží, a to znatelně. Může za to nejen navýšení kurzu české koruny vůči euru, ale zejména fakt, že bude podstatně méně volných kapacit na lodích, což zvedne cenu plaveb. Již v letošním roce je nabídek Last Minute minimum a skutečnost je taková, že plavby jsou i půl roku předem vyprodány.

Na příští rok se tato hranice tedy zcela jistě posune, kdy tedy nakoupit plavbu?

Nebojte se nakoupit plavbu třeba rok předem - zejména se to týká roku 2015. Pro takové klienty budeme mít i letos zajímavé akce. U CK Riviera Tour máte garanci, že se plavby s dopravou a delegátem opravdu uskuteční, dovolenou si vyberete včas a navíc máte i záruku ceny.

Plavební společnost MSC Cruises

Garance ceny - letos byla skoková změna kurzu koruny vůči euru. Jak to poznamenalo Vaše klienty?

Klienti, kteří již měli uzavřené cestovní smlouvy a zaplacené zálohy, vydělali na tom, že si je nakoupili včas. Těmto klientům jsme ceny nijak neupravovali a zůstaly původní. Pochopitelně to pro nás byla opravdu velká finanční ztráta. Ale přece klientovi, který si u nás nakoupí zájezd rok předem, což je cca 65% klientů, nemůžeme říci “sorry, doplať nám třeba ještě 5 000 Kč“. Tam by se úplně ztratil efekt včasného nákupu plaveb, který propagujeme. Proto i do budoucna plánujeme propagaci nákupu plaveb včasným nákupem za zajímavé ceny a klienti se mohou těšit i na novinky ze strany plavební společnosti, jako je například přestavba lodí Armonia, Lirica a Sinfonia na nový standard ***** lodí, na kterých přibude více než 200 balkonových kajut.

To jsou velmi zajímavé informace, za které děkujeme. Přejeme příjemný let a spoustu spokojených mořeplavců.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 6 888 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA