Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pinzolo

Pinzolo

(800 – 2100 m. n. m.)
Městečko Pinzolo se nachází na okraji údolí Val Rendena v sousedství lyžařského areálu Madonna di Campiglio. Mezi sebou ale nejsou propojeny vleky, přeprava je zajištěna pravidelně jezdícími skibusy. Pinzolo je poklidné středisko spíše rodinného charakteru. O kvalitní sněhovou pokrývku se starají sněhová děla, tratě jsou pravidelně každý den upravovány. V Pinzolu najdeme sjezdové tratě všech náročností včetně opravdových lahůdek pro vyznavače snowboardingu, skialpinismu i lyžování ve volném terénu, tzv. freeridu.

Lyžařský areál Pinzolo nabízí lyžování na 26 km sjezdovek, které leží na západním úbočí masívu Brenta.  Z toho 4 jsou modré, 7 červených a 2 černé. Přeprava lyžařů je zajištěna jedním vlekem, 5 sedačkovými a jednou kabinkovou lanovkou s celkovou přepravní kapacitou 9200 osob za hodinu. Z městečka vede kabinová lanovka na vrchol Pra Rodont vysoký 1508 metrů nad mořem a sedačková lanovka na Doss del Sabion s nadmořskou výškou 2100 metrů. Z vrcholu vedou převážně červené tratě, sjezd je však závislý na sněhových podmínkách. V Pinzolu jsou široké možnosti pro snowboarding, kromě vyhrazených tratí najdeme v horní části střediska ještě snowparky s boardercrossem a halfpipe. Upravený funpark leží pod vrcholem Doss del Sabion, druhý obří snowpark Ursus najdeme na Passo Grosté. V okolí Pinzola se nachází vysoce nadstandardní nabídka závodních běžeckých tratí na průsmyku Campo Carlo Magno.

Ve středisku je možné využít služeb informačního centra, půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařské školy a postaveno zde bylo mnoho restaurací, barů a obchodů. Pinzolo je dobře dostupné vlastním autem a parkování je možné zdarma u některých hotelů a rezidencí. Pinzolo poskytuje poměrně slušnou nabídku ubytování za přijatelné ceny. Můžete se odtud vydat na atraktivní výlet k jezeru Garda. Pinzolo je od Prahy vzdáleno 780 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA