Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ponte di Legno

Ponte di Legno

(1080 – 1920 m. n. m.)
Ponte di Legno je neustále se rozvíjející středisko, jež se stalo součástí areálu Adamello Ski, který je tvořen třemi navzájem propojenými areály. Těmi jsou Temu, Ponte di Legno a Passo Tonale. Dohromady střediska představují jedno z nejmodernějších zimních center v Itálii. Lyžařům jsou zde k dispozici tratě nejrůznějších délek a obtížností a garantovány jsou výborné sněhové podmínky po celou zimní sezónu, až do pozdního jara.

V samotném areálu Ponte di Legno se nachází jen 15 km sjezdových tratí. Středně těžké a náročné sjezdovky jsou orientovány převážně na sever a uspokojí hlavně zdatnější lyžaře. Celkem si můžete vychutnat jízdu na 4 modrých, 7 červených a 2 černých tratích. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a také zasněžovány technickým sněhem. Přeprava lyžařů na svazích je zajištěna jedním vlekem a 8 sedačkovými lanovkami s přepravní kapacitou 10 tisíc osob za hodinu. V Ponte di Legno si po lyžování můžete zajít zaplavat do místního krytého bazénu. Skvěle si odpočinete také během procházky romantickým historickým centrem městečka.  Místní hotely a penziony kromě ubytování nabízí také možnosti stravování v restauracích a barech. Ubytovací zařízení jsou většinou situovány do těsné blízkosti lyžařských terénů. Nevýhodou areálu je jeho značná odlehlost a nedostatečně vybudovaná infrastruktura. Lyžařský areál Ponte di Legno je od hlavního města Prahy vzdálen 760 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA