Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ponte di Legno

Ponte di Legno

(1080 – 1920 m. n. m.)
Ponte di Legno je neustále se rozvíjející středisko, jež se stalo součástí areálu Adamello Ski, který je tvořen třemi navzájem propojenými areály. Těmi jsou Temu, Ponte di Legno a Passo Tonale. Dohromady střediska představují jedno z nejmodernějších zimních center v Itálii. Lyžařům jsou zde k dispozici tratě nejrůznějších délek a obtížností a garantovány jsou výborné sněhové podmínky po celou zimní sezónu, až do pozdního jara.

V samotném areálu Ponte di Legno se nachází jen 15 km sjezdových tratí. Středně těžké a náročné sjezdovky jsou orientovány převážně na sever a uspokojí hlavně zdatnější lyžaře. Celkem si můžete vychutnat jízdu na 4 modrých, 7 červených a 2 černých tratích. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a také zasněžovány technickým sněhem. Přeprava lyžařů na svazích je zajištěna jedním vlekem a 8 sedačkovými lanovkami s přepravní kapacitou 10 tisíc osob za hodinu. V Ponte di Legno si po lyžování můžete zajít zaplavat do místního krytého bazénu. Skvěle si odpočinete také během procházky romantickým historickým centrem městečka.  Místní hotely a penziony kromě ubytování nabízí také možnosti stravování v restauracích a barech. Ubytovací zařízení jsou většinou situovány do těsné blízkosti lyžařských terénů. Nevýhodou areálu je jeho značná odlehlost a nedostatečně vybudovaná infrastruktura. Lyžařský areál Ponte di Legno je od hlavního města Prahy vzdálen 760 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA