Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Procchio

Na severním pobřeží ostrova Elba se v zálivu Procchio rozkládá stejnojmenná malebná vesnička. Původně zde byla jen rybářská vesnice, která se s postupem času proměňuje v oblíbené prázdninové letovisko.  Jeho hlavní předností je asi kilometr dlouhá písčitá pláž, kde si můžete užívat relaxace, koupání i vodních sportů. Má pozvolný vstup do moře, proto je vhodná pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Vyzkoušet můžete i celou řadu dalších vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech. Také zde jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Letovisko je ukryto mezi bohatou středomořskou vegetací, která nádherně kontrastuje s azurově modrým Tyrhénským mořem. Tato lokalita prozatím není mezi turisty příliš známá, proto bezpečně uspokojí všechny, kdo touží po klidné dovolené uprostřed jedinečné přírodní scenérie. Příjemným pěším výletem bude cesta do horského městečka Marciana, které je odtud vzdáleno 7,5 km a stalo se oblíbenými přímořskými lázněmi. Pokud si ovšem půjčíte auto nebo motorku, můžete se vydat za poznáním odlehlejších míst na ostrově Elba.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA