Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Procchio

Na severním pobřeží ostrova Elba se v zálivu Procchio rozkládá stejnojmenná malebná vesnička. Původně zde byla jen rybářská vesnice, která se s postupem času proměňuje v oblíbené prázdninové letovisko.  Jeho hlavní předností je asi kilometr dlouhá písčitá pláž, kde si můžete užívat relaxace, koupání i vodních sportů. Má pozvolný vstup do moře, proto je vhodná pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Vyzkoušet můžete i celou řadu dalších vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech. Také zde jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Letovisko je ukryto mezi bohatou středomořskou vegetací, která nádherně kontrastuje s azurově modrým Tyrhénským mořem. Tato lokalita prozatím není mezi turisty příliš známá, proto bezpečně uspokojí všechny, kdo touží po klidné dovolené uprostřed jedinečné přírodní scenérie. Příjemným pěším výletem bude cesta do horského městečka Marciana, které je odtud vzdáleno 7,5 km a stalo se oblíbenými přímořskými lázněmi. Pokud si ovšem půjčíte auto nebo motorku, můžete se vydat za poznáním odlehlejších míst na ostrově Elba.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA