Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Eraclea Mare

Eraclea Mare - informace o letovisku

Letovisko Eraclea Mare, jinak též Zelená perla Benátska, je vzdáleno cca 60 km od Benátek a 10 km od Caorle. Přezdívku získalo díky svému hustému borovicovému porostu. V létě piniové háje vytvářejí na plážích příjemný a zároveň omamný stín.

Eraclea Mare leží trochu stranou živého ruchu ostatních letovisek. Přesto i zde lze strávit aktivní dovolenou. Nachází se zde dostatečné množství malých i velkých obchodů a obchůdků, restaurací, barů, konají se zde pravidelně trhy.

Vzhledem k pozvolnému sestupu zlatých písčitých pláží do moře, lze tuto oblast označit opět jako ideální místo pro rodinnou dovolenou. Eraclea Mare navíc skýtá velmi výhodnou výchozí polohu pro výlety do okolí (například do blízkého Lignana, Benátek nebo historického městečka Trieste). Vlmi oblíbená je také okružní plavba lodí po lagunách.

Tipy na výlety

Za návštěvu určitě stojí tzv. Mort Lagoon - laguna, která se táhne mezi Eracleou Mare a ústím řeky Piave. Naleznete zde křišťálově čistou vodu s mělkými písčitým dnem.

Zelení borových hájů prochází 16 stop široká stezka tzv. „Well-being path“, určena všem sportovcům. Od června do září navíc nabízí místní přístav kurzy plachtění pro dospělé i děti. V místním jezdeckém klubu si můžete domluvit i výlety na koních k laguně.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA