Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lido di Venezia

Lido di Venezia - informace o letovisku

Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je jednou z nejelegantnějších pláží v Itálii. Pro návštěvníky je zde k dispozici bezpočet zábavních možností včetně herního kasina. V místě funguje pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, může je nechat stát na velkém parkovišti Tronchetto a odtud jet člunem do středu města.

Lido di Venezia je poloostrov sloužící k rekreaci a zábavě. Doveze vás na něj loď, která vyjíždí z přístaviště u náměstí sv. Marka. Nachází se tu překrásná písčitá pláž. Věhlasné město Benátky jsou vzdáleny asi 30 min. jízdy autem, nejbližší mořská pláž je právě Lido di Venezia, která je vzdálena 40 km.

Tip na výlet 

Lázeňské městečko Abano Terme se nachází v severní Itálii v půvabném kraji Veneto (Benátsko). Pobyt v lázních je možno spojit s návštěvou dalších nedalekých historických měst, jako je Verona, Padova aj. Vlastní lázně Abano Terme jsou díky nalezišti rašeliny a pramenů největšími termálními lázněmi Evropy, které se specializují na bahenní terapii. Tento div přírody znali již staří Římané. Dnes navštěvuje tyto světově proslulé lázně stále více mladých lidí, kteří oceňují šarm a eleganci lázní a širokou nabídku lázeňských a wellness aktivit.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA