Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marano Valpolicella

Marano Valpolicella - informace o obci

Marano Valpolicella malá italská obec, nacházející se ve stejnojmenné oblasti, v kraji Veneto, je proslavená především svými víny.

Nespočet vinic je terasovitě uspořádáno svazích až do výšky 500 m n. m. Kromě toho obec představuje ideální místo pro klidnou, oddechovou dovolenou.  Okolní krajina, utvářena kopcovitým terénem jižních výběžků Italských Alp, v sobě ukrývá nádherná údolí a doslova vybízí k romantickým procházkám. 

Marano Valpolicella  je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních historických letovisek a měst, především do rodiště Romea a Julie, Verony, nebo do hlavního města kraje, do Benátek. Příjemné chvíle můžete strávit také u nádherného jezera Lago di Garda, označovaného za ráj milovníků windsurfingu.

Famiglia Tedeschi 

Zřejmě k nejslavnějšímu klanům této oblasti, které určitě stojí za zmínku, patří rodina vinařů Tedeschi. Do celého světa produkuje vína té nejvyšší kvality. Její vinice se rozléhají v údolích Negrar, Marano a Fumane.

Nesourodé přírodní podmínky, které jsou dané rozličným umístěním vinic, přispívají k rozdílnému charakteru odrůd. Na západní svazích se pěstuje odrůda Recioto, na východní Amarone.

Na mezinárodní soutěži vín v roce 1994 v Londýně bylo zvoleno Amarone Capitel Monte Olmi 1988 dokonce oceněno jako nejlepší plné červené víno na světě.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA