Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gabicce

V italském kraji Marche se na Palmové riviéře rozkládá pěkné přímořské letovisko Gabicce. Návštěvníky sem láká především písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která je sice užší, ale zato dostatečně dlouhá. Je tvořena jemným pískem a právě zde máte možnost vyzkoušet celou řadu nejrůznějších vodních sportů, jako je paragliding, windsurfing, jízda na vodních lyžích nebo šlapadlech. Za malý poplatek si můžete vypůjčit lehátka a slunečníky.  Koupání je umožněno v křišťálově čisté vodě Jaderského moře, které se v této oblasti střídá s mírnými úžinami a romantickými zastrčenými plážemi.

Samotné městečko poskytuje turistům dostatečné zázemí a kvalitní služby. Najdete zde spoustu restaurací, pizzerií, kaváren a obchodů s nejrůznějšími suvenýry. Sportovně založení návštěvníci ocení tenisové kurty, fotbalové hřiště, fitness a půjčovnu vybavení pro vodní sporty. Směrem do vnitrozemí se zvedají útesy Gabicce Monte, kde najdeme také park San Bartolo.  Letovisko je skvělým výchozím místem pro výlety do oblasti Marche a Emilia Romagna. Gabicce je tak doporučováno všem, kdo mají rádio lenošení u pláže i aktivní poznávání okolí.

Doporučujeme pronajmout si auto nebo motorku a vypravit se nedaleko za Gabicce, kde se nachází malý turistický přístav Vallugola nebo starobylé legendární římské město s podvodním přístavem Valbruna. Tato oblast je doslova posetá množstvím historicky významných staveb, památek i přírodních zajímavostí. Jižně od Gabicce leží další významná letoviska tohoto pobřeží, jako Cattolica, Rimini, Riccione či Pesaro.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA