Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mombaroccio

Ve vnitrozemí severoitalského regionu Marche se rozkládá malá středověká vesnička Mombaroccio, kde žije asi 1800 obyvatel. Jelikož je vesnička situována v nadmořské výšce 325 metrů, je z ní krásný výhled do širokého okolí. Zdejší krajina je převážně kopcovitá, místy až hornatá a vybízí k mnoha pěším výletům. Zkrátka nepřijdou ani cyklisté, pro které je zde připravena spousta cyklistických stezek. Dovolená v Mombaroccio vám poskytne spoustu klidu a relaxace, ale také možností aktivního odpočinku.

V samotném centru městečka se nachází několik obchůdků se základním zbožím, krámky se suvenýry a také řada restaurací, pizzerií a kaváren lákajících k ochutnávce místních specialit. O večerní zábavu se postará diskotéka a bary.

Jestliže zatoužíte po koupeli v mořských vlnách, stačí se jen vydat 12 km k pobřeží Jaderského moře a navštívit některé z nejbližších přímořských letovisek. Koupání je umožněno průzračně čisté vodě, kde si na své přijdou i milovníci rekreačního potápění a šnorchlování. Pokud máte k dispozici auto, nezapomeňte navštívit město Fano, Pesaro nebo historické Urbino. Přibližně 80 km odtud je vzdáleno také město Ancona s letištěm.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA